Top News-5 banorë kalojnë në nominim/Ja çfarë ndodhi në Big Brother Vip…
13/10/2021 14:42

Sic dihet tashmë, banorët e big brother vip kalojnë në një fazë nominimi ku njeri prej tyre eleminohet dhe lë shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Mirepo, këtë herë kjo formulë ndodhi pak më ndryshe. Një javë më parë, banorët përzgjodhën të preferuarit e tyre në këtë spektkël, të cilet fituan imunitet, duke bërë kështu që të tjerët automstikisht të kalojnë në nominim. Pjesë e kësaj zgjedhje u bë edhe publiku i gjerë të cilt e ndjekin këtë spekakël përmes televionit apo kanalit të youtubit. Edhe opinionistet kontrbuan, duke dhënë dhe ata një emër se cilin banor preferojne më shumë deri më tani në big brither vip. Dy banorët të cilët u zgjodhën nga publiku dhe opinionistët si të preferuarit e tyre ishin Paloma dhe Graniti. Banorët e mbetur, produksioni vendosi që automatikisht të kalonin në nominim duke rrezikuar daljen nga shtëpia e ‘’Big Brother Vip’’. Këta banorë janë: Elhaidi, Sheila,Arditi, Sabiani dhe Beniada. Ndërkohë, Vëllai I madh ka vendosur që këtë javë, buxheti javor I banorëve do të përfitohet nga një provë mjaft interesante. Në kuadër të fushatës sensibilizuese kundër kancerit të gjirit, banorët e shtëpisë duhet të qëndisin një fjongo rozë e cila simbolizon pikërisht këtë kauzë. Mbetet për tu parë së sa do t’ja dalin konkurentët të sigurojnë të ardhurat maksimale për nevojat e tyre.

Top Channel/ Shpërthen dashuria në Big Brother Vip, Donaldi dhe Beatrix shkëmbejnë puthje të zjarrta
03/12 02:56
Top News-‘Martesë’ pas puthjes së pare/Donaldi dhe Beatrix dalin pamjet e reja
02/12 23:21
Top News-‘Kam flutura në stomak’/Beatrix nuk e fsheh më dashurinë për Donladin
02/12 16:47
Top News-Sabiani sherr me Antonelën/ ‘Ti je e trashë’, debati i tyre për fenë
02/12 16:46
Top News-‘Squid Game’ rrëzohet nga froni/ Filmi i ri më i ndjekuri i të gjitha kohërave në Netflix
02/12 16:45
Top News-Flirti i ri i Donaldit dhe Beatrix / Bora i përgjigjet ‘flakë për flakë’ Donaldit
01/12 22:12
Top News-Ndjekësit ‘shpërthejnë’ ndaj Donaldit/ Afrimiteti me Beatrix shqetëson fansat
01/12 17:08
Top News-U kthye në “mollën e sherrit”/Antonelën apo Arjolën, Atdheu tregon se kë mbështet
01/12 17:03
Top News-‘Po vdesin për njëri-tjetrin’/Çfarë mendojnë banorët për çitin Beatrix-Donald
01/12 14:08
Top News-‘Donaldi dhe Beatrix janë puthur’/Beniada u tregon banorëve se kur ka ndodhur
30/11 16:53
Top News-Tërhiqet seksualisht nga Beatrix/Donaldi e pranon, përfundojnë sërish në dush bashkë
30/11 13:45
Top News- Donaldi e Beatrix në momente intime/lahen bashkë në dush, banorët i ngacmojnë
29/11 13:53
Top News-Plas debati mes banorëve në BBV/Antonela ‘nuk kursen’ Dj PM, i kujton puthjen me Sarën
29/11 13:13
Top News-Donaldi, e papritura me babain e tij/Çfarë ndodhi në shtëpinë e big brother vip
29/11 13:04
Top News-Liria e Donaldit pas daljes së Semit / ‘Shkëndija’ mes tij dhe Beatrix Ramosajt
28/11 15:43
Top News-Banorët e Big Brother Vip/Ja çfarë bëjnë në ditën e pavarësisë
28/11 14:57
Top News-Pas puthjes me Sarës dhe Pajtimit/Romanca mes tyre ‘ngrin’ në shtëpinë e BBV
28/11 14:48
Top News-“Qenke me të meta mendore!”/Plas debati mes Antonelës dhe Arjolës brenda shtëpisë
27/11 16:40
Top News- Fifi flet pas daljes nga BBV/Pas debatit të agravuar, përqafon Balinën të parën
27/11 12:55
Top News-Iliri dhe Monika, jo në një mendje / Për banorët që të përqafojnë dhe të varrosin
26/11 19:40