Top News – 16 tatuazhe me Eminem/ Fansja hyn në librin e Guiness
30/09/2020 22:17

Nikki Patterson është, pa dyshim, fansja më e madhe në botë e Eminemit. Vajza nga Skocia e demostron dashurinë e veçantë për reperin e famshëm nëpërmjet jo një e dy por plot 16 tatuazhe në trupin e saj. Libri i Rekordeve Botërore Guinness ka proklamuar që Patterson, nga Aberdeen, Skoci, ka më shumë tatuazhe portrete të një muzikanti sesa kushdo tjetër në botë. Patterson ka një koleksion mjaft të gjerë tatuazhesh me mbi 50 pjesë të ndara, 28 prej të cilave kanë të bëjnë me reperin. Por ishin 15 portretet e saj të Eminemit, të cilat tani janë bërë 16, që e futën atë në librin e rekordeve. Një gjë që bie në sy në koleksionin e Patterson të tatuazheve të Eminemit është cilësia – ato janë tatuazhe mjaft të mira! Disa njerëz, si ai djali me të gjitha tatuazhet e Miley Cyrus, janë aq të fiksuar nga fantazia e tyre sa nuk bëjnë ndonjë mendim aktual në tatuazhe. Patterson është e kundërta, duke vizituar artistë të respektuar si David Corden dhe Yarson në udhëtimin e saj me tatuazhe.

Top News – Habit këngëtarja/ Kam parë UFO, i panë dhe të tjerë
21/10 22:07
Top News -Plot 1.75 metra! Rapunzeli i jetës reale/ Vajza që për 15 vjet nuk i ka prerë kurrë flokët
21/10 15:27
Top News – Koleksioni i Michael Kors/ New York, prezantimi në një kopsht
19/10 17:43
Top News – Bëhen me djalë/ Arbana Osmani e Eduart Grishaj
19/10 16:41
“Shiko kush luan” rekord të ri /Emisioni arrin në çdo episod mbi një milionë shikime
17/10 15:43
Top News – “Wonder Woman”, Gal Gadot në rolin e Kleopatrës
16/10 13:41
Top News – Sharon Stone thotë mjaft/ I jep fund takimeve me meshkuj
15/10 21:26
Top News – Zgjidhin mosmarrëveshjen/ Elton John dhe ish bashkëshortja
14/10 21:34
Top News – Moda, chelsea boots/ Këpucët e thjeshta dhe të rehatshme
14/10 19:27
Top News – Rikthehet në trendi/ Modeli i Jacqueline Kennedy në ‘50
13/10 21:57
Top News – “Frozen fashion week”, fillon java e modës për fëmijët
12/10 14:56
Top News – Brooklyn Beckham dhëndër/ Victoria stilon fustanin e nuses
11/10 16:39
Top News – Publikoi “Juliet” / Ardian Bujupi në Shiko Kush Luan
10/10 10:21
Top News – 4 supermodelet/ Dokumentar për yjet e viteve ’90
09/10 14:58
Top News – Vajza e Monica Bellucci/ Një yll në kopertinën e ‘Elle’
09/10 13:09
Top News – Në hapat e nënës së saj/ Vajza e Kate Moss debuton në Paris
09/10 13:08
Top News – Interpreton Dianen/ Aktorja, vështirësi me theksin
08/10 22:16
Top News – ‘Këpucët e shëmtuara’/ Risi nga ‘Louis Vuitton’ në Paris
08/10 19:14
Top News – Matt Damon bën 50 vjeç/ Të jesh i mërzitshme, është avantazh
08/10 19:11
Top News – ‘Këpucët e shëmtuara’/ Risi nga ‘Louis Vuitton’ në Paris
08/10 15:09