Top News – 13 orë pa lëvizur për një tatuazh, këngëtari bën ndryshimin e madh
04/08/2021 12:31

Këngëtari i grupit të njohur, Maroon 5 Adam Levine, ka bërë një tatuazh gjigant në trupin e tij që ka zgjatur plot 13 orë si proces. Ai ka publikuar në profilin e tij në Instagram një video gjatë bërjes së tatuazhit, që i mbulon një pjesë të madhe të trupit. “13 orë më vonë”, ka shkruar Adam Levine përkrah videos së tatuazhit. Levine shihet në video i shtrirë në një krevat, teksa artisti punon mbi këmbën e tij. Tatuazhi fillon në kyçin e këmbës, në kofshë dhe vazhdon deri në ijë. Ndërsa artisti që ka punuar tatuazhin e ka cilësuar këngëtarin si një “luftëtar të vërtetë”, duke qenë se ka duruar për një kohë shumë të gjatë për të përfunduar tatuazhin.

Top Channel/ Ben Affleck dhe JLO i japin fund lidhjes? Detaji që ngriti dyshime
23/09 00:27
Top News-Nuk kanë të ndalur debatet/‘Mbaje në gojë’, Ada i bën Edit dhuratën e pazakontë
22/09 22:55
Top Channel/ Një tjetër sukses për Ariana Grande! Këngëtarja amerikane pjesë e spektaklit të famshëm
22/09 17:47
Top News-Flakë dhe tym i zi/Përfshihet nga zjarri shtëpia e aktorit amerikan
22/09 15:35
Top News-One Direction drejt ribashkimit/Këngëtari tregon se cfarë do të ndodh në të ardhmen
22/09 15:28
Top News-Ronaldo mund sërish Messin/ Do te jetë futbollisti më i paguar sipas ‘Forbes’
22/09 15:23
Top News – Daniel Craig është i bindur / ’James Bond nuk mund të jetë një grua’
22/09 14:53
Top News- Pasioni nuk njeh moshë/ Surinam, politikani 60 vjeçar luan futboll
22/09 14:04
Top News – ‘O idiote, je injorante fare…’/ Skandal në përputhen, situata jashtë kontrollit
22/09 02:04
Top News – ‘Ik bëj hundën se e ke skandal’/ ‘Plas’ keq mes vajzave në Përputhen
22/09 02:03
Top Channel/ U tha se tradhtoi Kim Kardashian me aktoren e njohur, Kanye West reagon për herë të parë
21/09 18:41
Top News-Aktori ‘i friksuar’ nga J.LO/‘Efekti i saj në botë është tepër mahnitës’
21/09 16:45
Top News-Ronaldo, viktimë e mashtrimit /Një agjenci udhëtimesh i merr 288 mijë euro
21/09 16:18
Top News – Zbulon burrin me të dashurën… / Shkatërron gjithë shtëpinë dhe një Maserati
21/09 16:11
Top News- Ana romantike e MotoGP/Ja 5 historitë më të famshme të dashurisë
21/09 14:41
Top News- ‘Sekret për 90 vite e ardhshme’/Misteri i testamentit të princit Philip
21/09 13:56
Top News-Detajin që askush nuk e kuptoi/Kylie Jenner zbulon gjininë e fëmijës që po pret
21/09 13:54
Top News – Elhaida Dani me album te ri / Prezanton ‘ZanIn’ në Tiranë me Riccardo Coccianten
21/09 13:46
Top News – Sherr mes konkurentëve/ Nisin debatet e para në programin ‘Përputhen’
20/09 22:01
Top News -‘ Ti dukesh si femër, ta shpif’/ Plas debati mes Adës dhe Eduartit në ‘Përputhen’
20/09 22:00