Top Channel/ Të martën nis Big Brother VIP! Reality show më i madh shqiptar, në orën 21:00
04/10/2021 15:58

Big Brother Vip Albania fillon të martën, më 5 tetor. Si asnjëherë më parë gati, me një studio të re dhe madhështore, më e madhja ndonjëherë për një produksion televiziv. Produksioni është dukë u përgatitur për shfaqen premierë. Në këtë edicion të 10 personazhet janë vip. Të gjithë me karriera të ndërtuara dhe të njohur për publikun.

Top News- Nuk banoi asnjëherë aty/ Hamilton shet apartamentin në New York 37 mln USD
08/12 15:07
Top News-Beatrix, gati për të puthur…!/Si e ngatërroi Donaldin me Romeon
08/12 12:43
Top News-Minutat e papritura në spektakël/Big Brother Vip, ndodh ajo që nuk pritej
08/12 11:26
Top News-Habit Sindi Loci / Planifikon të martohet me të dashurin nga Kosova
07/12 22:28
Top News-‘Më lini të jetoj…’/Beatrix bën reagimin e fortë për kritikët
07/12 22:04
Top News -Kërkesa e rrallë për ‘Vëllain e Madh / ’Beniada dhe Antonela, ja skuadrat e tyre të zemrës
07/12 18:28
Top News-Iliri i revoltuar me banorët…!/E tmerrshme, kur të më kërcasë truri…!
07/12 15:26
Top News-Donaldi, në vend të tij Romeo në BBV/Kurth për banorët, surpriza në spektakël
07/12 15:09
Top News-Sarah, e zhgënjyer nga puthja me DJ PM/Çfarë do ndodhë me dy banorët e Big Brother Vip!
07/12 13:27
Top News-Hakmarrja e Monikës për DJ PM/I preu vetullën, kërkohet dënim nga ‘Vëllai i madh’
06/12 20:59
Top News-Zarfi që vendos në siklet Beniadën/Banorët qeshin, kush e ka fajin në BBV
06/12 19:45
Top News-Donaldi dhe Beatrix nën kritika/Big Mama-Do ju tërhiqja vëmendje, mos!
06/12 17:07
Top News-Mesazhi që Bora ka për Donaldin/Çfarë donte të dërgonte brenda shtëpisë
05/12 15:52
Top News-Antonela fut në sherr Sarah e DJ PM/Flirtime për numrin e ndjekësve në Instagram
05/12 15:03
Top News-Kërkesa e papritur e Donaldit/E shkruan në xham, çfarë do të ndodhë me të
05/12 11:10
Top News-Donaldi debaton me Einxhel për Borën/‘Nuk lejoj askënd të flasë keq për të’
04/12 16:51
Top News – Megatek, muaji special / Një muaj festë me oferta, një muaj me surpriza
04/12 14:05
Top Channel/ Emocione në Big Brother, Donaldi dhe Beatrix bashkë? Po Bora, historia më e ndjekur
03/12 23:56
Top News-Surprizat që priten sonte në BBV/A do takohen sërish Donaldi dhe Bora Zemani!
03/12 18:13
Top News-‘Marshallah, shkojnë si çift’/Iliri dhe Sabiani komentojnë Beatrixin dhe Donaldin
03/12 12:25