Top Channel/Sekreti i suksesit të Big Brother Vip,psikologët shpjegojnë se si u pasionuan shqiptarët
21/01/2023 16:02

Fenomeni “Big Brother” ka prekur pothuajse të gjithë me shikueshmëri rekord dhe duke u bërë pjesë e pandashme e bisedave dhe përditshmërisë sonë. Por çfarë e bën kaq popullor një shfaqje realiteti si Big Brother Vip. “Ka qytetarë që nuk e ndjekin vetëm natën e Prime-it, por e ndjekin gjatë 24 orëve. Shikuesit gjejnë gjithmonë aty një shok që është shakaxhi, apo intrigant, artist, të dashuruar, apo një i vetëm përballë të gjithëve. Mund të them që në përditshmëri kam hasur njerëz, që ankohen për gjumin e natës, për produktivitetin në punë, për faktin që kanë ndjekur deri në orët e vona Big Brother dhe më saktë Luizin”, tha Bruna Laboviti, psikologe.

Top News – Përgjim telefonash dhe shkelje privatësie/ Princ Harry shkon në Gjykatën e Lartë
27/03 15:52
Top News – Fshehu lidhjen e fshehtë të djalit/ Si lindi konflikti i Shakirës dhe ish-vjehrrës!
27/03 14:31
Top News – Kam afeksion ndaj Luizit/ Olta Gixhari bën deklaratën e papritur
27/03 14:26
Top News – Keisi e zhgënjyer shpërthen në lot/ Lorenci ndan papritur historinë e tyre
26/03 14:19
Top News – Spektakli vazhdon…/ Zbulohet data e finales së Big Brother
26/03 11:55
Top News – Kiara pas largimit nga shtëpia e BBV2/ Fitova dashurinë, gjëja më e bukur në jetë
26/03 11:10
Top News – Luizi i kërkon falje Kiarës/ Batuta dhe të qeshura mes dyshes
25/03 16:25
Top News – Po dole ti, do puth Luizin!/ Olta-Kiarës: Mos e merr personale
25/03 13:05
Top News – Skuadra e Luizit fiton “la casa de quiz”, do të ndjekë live ndeshjen Poloni-Shqipëri
24/03 23:04
Top News – Hailey Bieber kërcënohet me vdekje/ Selena Gomez u bën thirrje fansave
24/03 18:04
Top News – Lorenci dhe Jori në suitë së bashku/ Luizi dhe Elvisi shkojnë dhe i ngacmojnë
24/03 16:48
Top News-Premtimi i Luizit ndaj Kiarës/‘Të gjithë do t’i nxjerr jashtë, një nga një’
24/03 11:16
Top News – Rita Ora zbulon detaje nga kënga e re/ Këngëtarja shqiptare mëson gjuhën e burrit
23/03 18:32
Top News – Këpucët e Kristit në pishinë/ Si reagoi ai nga misioni i fshehtë!
23/03 17:09
Top News – U shfaq me fustan nusërie/ Selena bën namin me postimin e fundit
23/03 17:05
Top News – ‘Më paska hapur zoti sytë!’/ Keisi bëhet pishman për lidhjen me Kristin
23/03 16:33
Top News – Këtu vallëzohet me hijet…/ Filmi i raporteve mes individëve dhe regjimit
23/03 14:36
Top News-Banori i BBVA gati të lërë shtëpinë/‘Dua të dal, nuk përshtatem dot me këtë lojë’
23/03 11:49
Top News-Degradon debati në BBVA/Luizi nuk duron dot ofendimet e Kristit
23/03 11:48
Top News – Fotinia zgjedh të ‘vetësakrifikohet’/ Banorët lusin Luizin të qëndrojë në BBV
22/03 15:28