Top Channel/ Qytetari denoncon rastin në “Ti Raporto”: Bëri të vetën tokën duke bllokuar rrugën
13/10/2022 16:58

Një banor i fshatit Kallarat të bashkisë Himarë ka denoncuar në “Ti Raporton” masakrën mjedisore që po ndodh në atë zonë. Sipas tij një person ka bërë të vetën tokën, duke bllokuar rrugën e kalimit të banorëve, bagëtive dhe mjeteve bujqësore, të tre fshatrave.

Top Channel/ Berisha: Qindra drejtues dhe deputetë na janë bashkuar pas vendimit të gjykatës!
19/06 22:49
Top News/ Rrihet në lokal polici në Korçë, agresori e godet me gotë e më pas me grushte
19/06 20:56
Top News/ Korrupsioni me tenderat e rrugëve. Rrëzohet kërkesa për heqjen e sekuestros së ‘DAMM’
19/06 20:00
Top Channel/ Aeroporti i Vlorës, Ballluku inspekton punimet: Gati në fund të vitit
19/06 19:31
Top Channel/ Barazimi i Shqipërisë, shqiptari në Greqi lëviz rrugëve të qytetit me flamurin kombëtar
19/06 19:28
Top News/ Shtohen rastet e dhunës në Shkodër/ Gjashtë referime në prokurori në vetëm 3 ditë
19/06 16:27
Top News/ Capital T ndan një video nga atmosfera në Hamburg
19/06 16:07
Top News/ Gjysma e rrugës së ëndrrës! Festë e shkuma party në Tiranë
19/06 16:01
Top Channel/ Ja banderola gjigante për Hysajn në Shkodër pas ‘masakrimit’ në rrjete sociale
19/06 15:45
Top Channel/ Çelësi i Tiranës për Shkurte Fejzan! Nesër koncerti te Pallati i Kongreseve
19/06 15:32
Top Channel/ Temperatura ferri/ Në fundjavë temperaturat do të shkojnë deri në 43 gradë nën hije
19/06 15:16
Top Channel/ Nis punë urgjenca/ Pas 4 muajsh rikthehet në funksion edhe hemodinamika
19/06 15:14
Top Channel/ SPAK kërkon Bamin! Dërgon dosjen e ekstradimit nga Dubai ku u arrestua
19/06 15:10
Top News/ ‘Nuk iu përgjigj pyetjeve tona’. PS kallëzon penalisht audituesin e KLSH për sterilizimin
19/06 15:06
Top News/ Prostitucion me qendra masazhesh/ Sekuestrohen pasuritë e dy vëllezërve në Tiranë
19/06 15:05
Top Channel/ Bombë në shtëpinë e policit! Kamerat e sigurisë regjistrojnë dy atentatorët e maskuar
19/06 15:01
Top Channel/ Pak minuta para Kroaci-Shqipëri, Kombëtarja zbret në fushë për nxemje
19/06 14:44
Top Channel/ Super atmosferë në stadium, kuqezinjtë më energjik se kurrë
19/06 14:43
Top News/ Sulmi ndaj avokatit Mëngjesi/ Apeli lë në burg një autor dhe porositësin
19/06 14:28
Top News/ Të ardhurat për frymë, të fundit në Europë/Rritje ekonomike, por që nuk prodhon mirëqënie
19/06 14:09