Top Channel/ Nuk është vetëm Rita! Vera Ora zbulon se ka një tjetër këngëtare shqiptare të preferuar
28/08/2021 16:56

Prindërit e këngëtares me famë botërore, Rita Ora, shijuan për pak kohë pushimet verore në Shqipëri. Vera dhe Nick qëndruan në Kosovë dhe në Ulqin, por tanimë i janë rikthyer sërish rutinës së tyre në Londër. Pavarësisht kësaj, mamaja e Ritës e gjen gjithmonë një mënyrë për t’a mbajtur Shqipërinë afër. Sëfundmi, ajo ka publikuar një video në InstaStory duke dëgjuar në makinë një këngë shqiptare. Bëhet fjalë për hitin “Harrom” të Dhurata Dorës. “Muzika ka faj edhe Dhurata Dora”, shkruan në postim Vera, duke i lënë të gjithë të kuptojnë se përveç Ritës, ajo ka një tjetër artiste shqiptare të preferuar. Dhurata Dorës nuk i ka shpërtuar ky postim nga Vera Ora dhe menjëherë e ka rishpërndarë me ndjekësit e saj në Instagram.

Top News – ‘Më çmend, nuk e duroj dot…’/ Komplimenti që Jennifer Aniston urren më shumë
09/06 16:58
Top News – Rubini më i madh në botë/ Shitet në ankand për vlerën kolosale
09/06 16:56
Top News– Gruaja me gjoksin më të madh/ Katie Price nuk ndalet, planifikon operacionin plastic të 17
08/06 23:30
Top News – ‘Veshje nga dollapi i burrit’/ Hailey Biber duket mahnitëse edhe me rrobat e Justin
08/06 10:23
Top News – Schwarzenegger flet për babain nazist/ ‘Mund të shpërthente në çdo moment’
07/06 09:30
Top Channel/ “Kepi i VIP-ave” mbërrin në Bodrum, Kiara Tito zbulon detajet e xhirimeve
06/06 17:42
Top Channel/ “Je ylli më i bukur në miliarda yje”/ Betimet që i dhanë njëri-tjetrit Klea dhe Elgiti
05/06 15:09
Top News – Beyoncé mban koncertin e radhës/ I dhuron personelit të hotelit bileta 900 euro
05/06 15:03
Top News- Paguan dyfish, por ka një kërkesë të veçantë/ Shakira po kërkon një dado për fëmijët e saj
05/06 14:58
Top News – Një tjetër sukses për Luiz Ejllin/ Kënga e re, e 15-ta si ‘trending’ në mbarë botën!
05/06 11:57
Top Channel/ Luiz Ejlli publikon këngën e re. “Përgjithmonë” balada që pritet të thyejë rekorde
03/06 22:28
Top Channel/ Mauro Icardi blen makinën më të shtrenjtë në botë
03/06 19:40
Top News – U akuzua për përdhunim/ Aktori shpallet fajtor, rrezikon deri në 30 vite burg
02/06 15:28
Top News – Jennifer Lopez dhe Ben Affleck/ Blejnë kompleksin e ri 60 milionë dollarë
02/06 14:36
Top News-Lidhja e tyre s’është më sekret/Kylie dhe Timothee fotografohen së bashku
02/06 10:11
Top News – Jori Delli në telashe / Vidoet e modeles janë të ndaluara në këtë shtet!
01/06 15:22
Top News – Pink bën dush në natyrë/ Këngëtarja shfaqet nudo në rrjetet sociale
01/06 09:58
Top News – Bashkëpunim me njëri-tjetrin?/ Luizi poston foto krah Oltës- Filloi…
01/06 09:41
Top News – I dha fund lidhjes me Pete Davidson/ Kim Kardashian zbulon arsyen e ndarjes
31/05 16:28
Top News – Pushime në brigjet e Italisë/ Di Caprio fotografohet më një tjetër vajzë
31/05 14:48