Top Channel/ Kim Kardashian dhe Maluma në një lidhje romantike? Këngëtari thyen heshtjen
29/09/2021 18:22

Prej kohësh është përfolur se ylli i muzikës latine, Maluma, është në një lidhje romantike me Kim Kardashian. Përsa i përket këtyre thashethemeve, këngëtari 27-vjeçar ka thyer heshtjen për revistën franceze “L’OFFICIEL Homme” duke thënë se ata janë vetëm miq të mirë. I pyetur se si kanë lindur këto dyshime tek publiku, Maluma u shpreh:

Top News-Iliri i revoltuar me banorët…!/E tmerrshme, kur të më kërcasë truri…!
07/12 15:26
Top News-Donaldi, në vend të tij Romeo në BBV/Kurth për banorët, surpriza në spektakël
07/12 15:09
Top News-Sarah, e zhgënjyer nga puthja me DJ PM/Çfarë do ndodhë me dy banorët e Big Brother Vip!
07/12 13:27
Top News-Hakmarrja e Monikës për DJ PM/I preu vetullën, kërkohet dënim nga ‘Vëllai i madh’
06/12 20:59
Top News-Zarfi që vendos në siklet Beniadën/Banorët qeshin, kush e ka fajin në BBV
06/12 19:45
Top News-Donaldi dhe Beatrix nën kritika/Big Mama-Do ju tërhiqja vëmendje, mos!
06/12 17:07
Top News-Mesazhi që Bora ka për Donaldin/Çfarë donte të dërgonte brenda shtëpisë
05/12 15:52
Top News-Antonela fut në sherr Sarah e DJ PM/Flirtime për numrin e ndjekësve në Instagram
05/12 15:03
Top News-Kërkesa e papritur e Donaldit/E shkruan në xham, çfarë do të ndodhë me të
05/12 11:10
Top News-Donaldi debaton me Einxhel për Borën/‘Nuk lejoj askënd të flasë keq për të’
04/12 16:51
Top News – Megatek, muaji special / Një muaj festë me oferta, një muaj me surpriza
04/12 14:05
Top Channel/ Emocione në Big Brother, Donaldi dhe Beatrix bashkë? Po Bora, historia më e ndjekur
03/12 23:56
Top News-Surprizat që priten sonte në BBV/A do takohen sërish Donaldi dhe Bora Zemani!
03/12 18:13
Top News-‘Marshallah, shkojnë si çift’/Iliri dhe Sabiani komentojnë Beatrixin dhe Donaldin
03/12 12:25
Top Channel/ Shpërthen dashuria në Big Brother Vip, Donaldi dhe Beatrix shkëmbejnë puthje të zjarrta
03/12 02:56
Top News-‘Martesë’ pas puthjes së pare/Donaldi dhe Beatrix dalin pamjet e reja
02/12 23:21
Top News-‘Kam flutura në stomak’/Beatrix nuk e fsheh më dashurinë për Donladin
02/12 16:47
Top News-Sabiani sherr me Antonelën/ ‘Ti je e trashë’, debati i tyre për fenë
02/12 16:46
Top News-‘Squid Game’ rrëzohet nga froni/ Filmi i ri më i ndjekuri i të gjitha kohërave në Netflix
02/12 16:45
Top News-Flirti i ri i Donaldit dhe Beatrix / Bora i përgjigjet ‘flakë për flakë’ Donaldit
01/12 22:12