Top Channel/ “Ja çfarë tha Ronaldo në lokalin luksoz”! Habit influencerja: Personazhi më i keq
20/06/2024 21:01

Influencerja Sanne Josefson habiti ndjekësit me deklaratën e saj për Cristiano Ronaldon, kur tha se ylli portugez është personazhi i famshëm më i keq që ka takua ndonjëherë Gjatë një interviste me gazetën Expressen, ajo kujtoi takimin që kishte pasur me futbollistin, ku pretendon se bashkë me shoqen e saj u ndeshën me Ronaldon dhe menaxherin e këtij të fundit në hotel në Los Angeles. Sipas saj, menaxheti i ftoi të dyja të bashkohen në tavolinën e tyre luksoze. “Menaxherit të tij më duket se i pëlqente shoqja ime, kështu që na ftuan për një pije në hotelin Beverly Hills. Nuk patëm ndonjë bisedë. Donim të porosisnim diçka, më pasi Ronaldo kërkoi ujë. ‘Dua të ruaj muskujt e mi six-pack’.-tha ai”, u shpreh influencerja. Ndërkohë, Ronaldo ndodhet në Gjermani për “Euro 2024”, ku theu një tjetër rekord, duke u bërë i vetmi futbollist me gjashtë pjesëmarrje në kampionatin evropian. Pamjet: AFP

Top News/ Aktorja 60-vjeçare Courteney Cox nuk i mbijeton të nxehtit veror
20/07 16:31
Top News/ Madonna ka 780 milionë euro pasuri, djali i saj bën një jetë modeste si mësues kitare
20/07 15:43
Top News/ Ellie Goulding pozon topless në disa fotografi në Instagram
20/07 13:45
Top News/ Vajzat e BBV i vënë ‘flakën’ Jugut me bikini! Kush janë katër bukuroshet?
20/07 13:05
Top News/ Lady Gaga befason fansat duke zbuluar se është kthyer në studio për..
20/07 12:35
Top News/ Salma Hayek tregon se është ende në formë të mrekullushme
20/07 12:33
Top Channel/ Xhensila Myrtezaj tregon çastet e vështira, falënderon psikologen: Gjatë shtatzënisë…
19/07 13:13
Top News/ Adele planifikon të heqë dorë nga muzika?
19/07 12:24
Top News/ Dueti që po mbahet ‘sekret’, Luiz Ejlli dhe Bruno bashkojnë forcat për një hit veror?
19/07 11:13
Top News/ Arilena Ara publikon fotografi provokuese nga festa e ditëlindjes së 26-të
19/07 10:36
Top News/ Rita Ora shkëlqen me paraqitjen e zjarrtë në Lisbonë
19/07 10:30
Top News/ Rita Ora shkëlqen me paraqitjen e zjarrtë në Lisbonë
19/07 10:29
Top News/ E dashura e Robertit, Ana Skrel ‘çmend’ rrjetin me fotografi nga palestra
18/07 16:16
Top News/ Ardian Bujupi publikon një video me atë që besohet të jetë bashkëshortja e tij
18/07 14:49
Top News/ Kejvina “djeg” rrjetin me pozat provokuese në det
18/07 13:41
Top Channel/ Zbuloi tradhtitë e tij, Princesha e Dubait e njofton burrin për divorcin në Instagram
18/07 12:58
Top News/ Momenti i Princeshës së Spanjës me Gavin bëhet viral në internet
18/07 11:51
Top News/ Bardhi dhe menaxheri i tij Jetmir Agaj kanë ndarë përfundimisht rrugët
18/07 11:47
Top News/ Vëllai i Schumacherit, Ralf njofton se është homoseksual
18/07 11:47
Top News/ I dashuri i bën një dedikim të veçantë Arilena Arës për ditëlindje
17/07 16:43