Top Channel/ Hyn të bëjë foto me leopardin, kafsha i shqyen modeles fytyrën!
27/08/2021 16:23

Hyri për një seancë fotografike në kafazin e një leopardi, por modelja gjermane dhe ata që e shoqëronin nuk i kishin bërë llogaritë mirë. Kafsha e sulmoi 36 vjecaren duke i carë fytyrën. Leopardi femër, edhe pse dukej i qetë u hodh papritur mbi Jessica Leidolph që duket se do të mbetet me shenja të përhershme në fytyrë. 36 vjecarja humbi ndjenjat dhe u dërgua me helikopter në spital, ndërsa nga plagët nuk i pushonte gjaku. Modelja u fut menjëherë në sallën e operacionit. Leopardi i quajtur Troja i kishte kafshuar vazhdimisht njërën faqe, veshin dhe kokën. Troja, 16 vjece dhe një leopard tjetër 18 vjecar, Paris, ishin shfaqur më parë në një reklamë për gjigandin e elektronikës, Panasonic. Ata qëndrojnë në një shtëpi të madhe në Saksoni Anhalt, e cila strehon 135 kafshë dhe përdoret shpesh për séanca fotografike.

Top News – ‘Mishi kokërr’/ Luizi zbulon momente nga projekti i ri
27/05 21:34
Top News – Celine Dion anulon shfaqjet/ U diagnostikua me një çrregullim të rrallë neurologjik
27/05 16:47
Top News – ‘Më pëlqen të ha’/ Bebe Rexha reagon ndaj komenteve për peshën
26/05 16:58
Top News – ‘Më akuzoi se e tradhtoja me Drake’/ Kim tregon vuajtjet që i ka shkaktuar Kanye
26/05 15:07
Top News-Ronaldo është ndarë/Media spanjolle plas deklaratën e bujshme
26/05 10:49
Top News – Shakira dhe fiksimi për sportistët/Zbulohet partneri i ri pas ndarjes me Pique
26/05 10:48
Top News-E solli në jetë një nënë surrogate/ Khloe Kardashian-s’jam aq e lidhur me djalin
25/05 16:57
Top News – ‘Ai ka dëshirë të vendosë për gjithçka’/ Jennifer Lopez shpërthen ashpër ndaj Ben Affleck
25/05 16:13
Top News-Çfarë po ‘kurdis’ Luizi/Këngëtari publikon foton dhe paralajmëron surprizën
25/05 10:31
Top News – Kanye West sërish në telashe/ Paditet me 2 mln dollarë nga kompania e njohur
24/05 16:17
Top News-Çfarë po ndodh me Bernard Arnault!/Humb 11.2 miliardë dollarë brenda një dite
24/05 15:41
Top News – Kërcënoi partnerin e Dua Lipës! / Reagon ish-i dashuri i artistes, Anwar Hadid
24/05 09:59
Top News-Luksi i shfrenuar i Ronaldos/Ora e tij e re kushton plot 865 mijë euro
24/05 09:51
Top News – Lajm i hidhur për adhuruesit e ‘Thor’/ Ndahet nga jeta aktori Ray Stevenson
23/05 21:07
Top News – Së shpejti ‘Bad Boys 4’/ Will Smith dhe Martin Lawrence nisin xhirimet
23/05 21:07
Top News – ‘Kam dismorfi trupore’/ Megan Fox tregon problemet e shëndetit mendor
23/05 17:56
Top News-Gati për një lidhje të re!/Kim Kardashian flet për gabimet e së shkuarës
23/05 16:40
Top News-Thumboi në këngën e saj të fundit/Pique i përgjigjet Shakirës me veprimin e tij
23/05 10:13
Top News – Bëri publike lidhjen e saj më Gavras/ Ish i dashuri i Dua Lipës- Po mundohem mos e gjej…
22/05 18:09
Top News-Kush është baba më i mirë!/ J.LO krahason Ben Affleck me ish-bashkëshortin
22/05 17:46