Top Channel/ Fansat futen me forcë në teatrin e Shkodrës, ‘zënë në pritë’ Rinianin
15/06/2021 19:58

“Për’Puthen on tour”, një festë që do të vijë në çdo qytet të Shqipërisë dhe jashtë saj, këtë të martë ka ‘zbritur’ në Shkodër. Të rinj e të reja dhe jo vetëm kanë pritur me entuziazëm personazhet e reality show ‘Përputhen’, por nuk kanë munguar as incidentet…

Top Channel/ Nuk është muzika! Çfarë e bëri Rihannën miliardere?
04/08 21:47
Top Channel/ Dua Lipa po i djeg pushimet në jug! Daily Mail, disa shkrime për artisten e Shqipërinë
04/08 21:41
Top News – Rihanna zyrtarisht miliardere, ja pasuria ‘shokuese’ që zotëron…
04/08 21:16
Top News-Këngëtari serb në Korçë/ ‘Është njeri i keq’, revoltohet Besa Kokëdhima
04/08 18:18
Top News-Lançoi koleksionin e ri/ Kylie Jenner kopjon sërish Luana Vjollcën
04/08 18:17
Top News – Dua Lipa ia merr valles popullore, bën gjestin e papritur!
04/08 14:17
Top News – Tea e Për’puthen zmadhon gjoksin, përmasat e reja na lanë pa fjalë!
04/08 12:47
Top News – 13 orë pa lëvizur për një tatuazh, këngëtari bën ndryshimin e madh
04/08 12:31
Top News-Lëkurë e pastër dhe e lëmuar/ Modelja e njohur ndan me ndjekësit sekretin
03/08 22:40
Top News-Pushime në jugun e Shqipërisë/ Ja ku ishte ndalesa e radhës e Dua Lipës
03/08 22:40
Top News – 15 vite më i madh, Rita Ora konfirmon romancën me regjisorin
03/08 13:57
Top Channel/ Dua Lipa tregon se në cilin vend të Shqipërisë po i kalon pushimet
02/08 17:26
Top News-Alex Rodriguez ‘harron’ J.Lo/Fotografohet në jaht në krahët e biondes seksi
02/08 16:12
Top News – Çifti mbretëror drejt divorcit/Çfarë ndodhi me princin dhe princeshën e Monakos
02/08 16:10
Top News-Ana Lleshi feston ditëlindjen/Atdheu surprizon të gjithë me urimin e veçantë
02/08 13:05
Top News-Çifti i njohur nuk fshihen më/ Fotografohen nga fansat në momente intime
01/08 19:04
Top News – Ndahet çifti i ‘Për’puthen +40’/Stela lajmëron ndarjen nga Çimi në Instagram
31/07 13:33
Top News – Këngëtarja ndërron profesion/ Emërohet specialiste në ujësjellësin e Durrësit…
31/07 13:27
Top News-‘Ajo më ul me këmbë në tokë’/ Ledri Vula flet për raportin që ka me nënën e tij
29/07 16:15
Top News-U dënua me 40 ditë paraburgim/ Bashkëshorti i Fjolla Morinës ‘thyen’ heshtjen
29/07 16:14