“Shiko Kush Luan”/ Nis të shtunën spektakli që mban për autore Luana Vjollcën
25/09/2020 15:39

“Shiko Kush Luan” vjen në sezonin e katërt. Me lojëra të reja dhe surpriza pa fund. Argëtim, personazhe, lojë aktoriale e të gjitha elementët e një show. “Pikë së pari është një skenë super e madhe, kështu që do të ketë lojëra te cmendura. Nuk kemi gjashtë por kemi tetë të ftuar. Nga të gjitha trojet shqiptare. Shqipfolëse; Kosovë, Maqedoni, Shqipëri. Do dalim jashtë skene. Kjo është risia. Do dalim jashtë skene për disa numra shumë interesante”. Sërish Skuadrat do të jenë po dy. E kuqe dhe blu. Dhe kapitenët po ata. “Jam shumë i lumtur që jam prapë pjesë e këtij emisioni. Prapë me skuadrën e kuqe dhe ajo që do presim është që do të ketë më shumë lojëra. Kjo është e sigurt”. “Janë rubrika të ndryshme. Ka risi. Ka një lojë shumë të mire aktoreske nga unë dhe Flori. S’po flas dot më se jam brenda këtij kostumit të obezit dhe kam rënë katër kile deri tani”.

Top News – Këpucët me gishta/ Rihanna, celebrity i parë që i vesh
29/10 23:09
Top News – Brad Pitt sërish single/ Përfundon lidhja me modelen
29/10 14:30
Top News – Kim mbush 40 vjeç/ Feston në një ishull privat
28/10 21:51
Top News – “Dhuratë e karantinës”/ Uma Thurman gjen sërish dashurinë
28/10 15:35
Top News – Propozimi për martesë/ Më në fund, unazë për Gwen Stefani
28/10 15:34
Top News – Rita Ora prezantuese/ MTV Europe Music Awards 2020
27/10 19:47
Top News – I will always love you/ 1 miliardë shikime në youtube
27/10 19:24
Top News – Çfarë ndodhi? Aktores Lily James i del një tjetër skandal flirtimi
27/10 12:18
Top News – Dua Lipa e mërzitur/ Covidi i shtyn turneun europian
23/10 15:31
Top News – Rikthehet Adele/ Këngëtarja, së shpejti në skenë
22/10 21:55
Top News – Claudia Schiffer/ Ikona e modës bëhet Kukull Barbie
22/10 13:23
Top News – Habit këngëtarja/ Kam parë UFO, i panë dhe të tjerë
21/10 22:07
Top News -Plot 1.75 metra! Rapunzeli i jetës reale/ Vajza që për 15 vjet nuk i ka prerë kurrë flokët
21/10 15:27
Top News – Koleksioni i Michael Kors/ New York, prezantimi në një kopsht
19/10 17:43
Top News – Bëhen me djalë/ Arbana Osmani e Eduart Grishaj
19/10 16:41
“Shiko kush luan” rekord të ri /Emisioni arrin në çdo episod mbi një milionë shikime
17/10 15:43
Top News – “Wonder Woman”, Gal Gadot në rolin e Kleopatrës
16/10 13:41
Top News – Sharon Stone thotë mjaft/ I jep fund takimeve me meshkuj
15/10 21:26
Top News – Zgjidhin mosmarrëveshjen/ Elton John dhe ish bashkëshortja
14/10 21:34
Top News – Moda, chelsea boots/ Këpucët e thjeshta dhe të rehatshme
14/10 19:27