Në shtëpinë tonë/ Receta e ditës dhe vlerat e saj ushqyese
17/01/2019 14:24

Preshi është një nga produktet e stinës dhe shefi i kuzhinës Bedri Llanaj, i ftuar në emisionin "Në Shtëpinë tonë', në Top Channel, na njohu me një mori gatimesh të tij.

Top News – Debate në studion e “Për’puthen 40”/ Takimi i Samiut me Lindën, ‘përplasen’ konkurentët
16/06 21:56
Top News – Shkëmbyen puthje gjatë takimit/ Deklarohet çifti i parë në ‘Për’puthen 40’
16/06 21:49
Top News – Më e lumtur se kurrë më parë/ Dojna flet për lidhjen e saj me Vlashentin
16/06 19:36
Top News- Jennifer Lopez i jep dritë jeshile/ Këngëtarja nga Kosova publikon hitin veror
16/06 18:16
Top News – E bija bën 8 vjeç/ Kim Kardashian i dedikon fjalët më emocionuese
16/06 17:46
Top News- ‘Racistët si ju meritojnë vdekjen’/ Stilisti akuzon për bullizëm modelen e famshme
16/06 17:46
Top News – Çmenden fansat e ‘Përputhen’/ Thyejnë barrierat rrethuese për të takuar ish-konkurentët
15/06 21:34
Top News – Konkurrentët e Për’puthen me badigardë, fansat çmenden për një foto!
15/06 21:32
Top Channel/Thirrje, brohorima për konkurrentët e Për’Puthen/ Pritje e jashtëzakonshme në Shkodër
15/06 20:19
Top Channel/ “Bora ma puth djalin”, fansja e moshuar e “Për’Puthen” në Shkodër
15/06 20:08
Top Channel/ Fansat futen me forcë në teatrin e Shkodrës, ‘zënë në pritë’ Rinianin
15/06 19:58
Top News – E akuzuan për bullizim/ Modelja ‘thyen heshtjen’, sqaron akuzat
15/06 18:13
Top News – Bëjnë paqe pas kaq shumë kohësh/ Enca publikon në instagram bashkëpunmin me Noizy-n
15/06 18:12
Top News – Nuk e ndjej fare mungesën e tij/ Jasmina flet për lidhjen toksike me Andin
15/06 18:08
Top News – Sukseset e sajnukpaskan fund/ Reperja e njohur zbulon bashkëpunimin e saj të ri
14/06 19:08
Top News – Romanca ka filluar prej kohësh/ Kim flet për herë të parë për lidhjen e re të Kanye
14/06 19:07
Top News – Është apo jo në një lidhje…Moderatorja e njohur më në fund i thotë të gjitha
14/06 19:05
Top News – Tëndarë apo tëbashkuar/ Futbollisti i njohur shuan dyshimet e ngritura
14/06 18:11
Top News – Bearti gjysëm i zhveshur…/ Enca e poston dhe konfirmon dyshimet
14/06 17:07
Top News – Harroi se ishte i martuar…/ Burri me Alzheimer i propozon sërish gruas
14/06 17:03