Musk: Vitin e ardhshëm, fluturime drejt Marsit
12/03/2018 14:52

Fluturimet testuese drejt Marsit do të nisin vitin e ardhshëm. Ky është premtimi i radhës i Elon Musk.

Top News/ Megi Pojani shfaqet joshëse me pozat e saj në bikini, nis pushimet në Maldive
12/06 17:02
Top News/ Rihanna tregon flokët e saj natyralë, në prezantimin e linjës së saj të re ‘Fenty Hair’
12/06 13:31
Top News/ Oprah Winfrey shtrohet me urgjencë në spital
12/06 13:28
Top Channel/ “Amen, drita e jetës”! Xhensila feston 7-mujorin e djalit, “surprizon” Besin duke…
12/06 13:14
Top News/ ‘Lëre Gracianon se nuk bën’, Argjira Spanca habit me përgjigjen..
12/06 11:26
Top News/ Ia bllokoi këngën në YouTube, flet ish-menaxheri i Taynës
11/06 17:37
Top News/ Kim Kardashian ndan fotografi me veshjen ‘If’ të Janet Jackson 23 mijë euroshe
11/06 17:35
Top News/ Brenda vilës luksoze të Lionel Messit në Majemi të Floridas
11/06 15:31
Top Channel/ “Vegla për katunarë”, Bes Kallaku ironizon Xhensilën në rrjetet sociale?
11/06 14:27
Top News/ Ilnisa dhe Meritoni shijojnë lidhjen jashtë, Dashurinë e tyre nuk e besua në BBVA 3
11/06 12:18
Top News/ Ishte arsyeja që u përjashtua nga Big Brother, Sara shfaqet tani bashkë me Françeskën
11/06 11:09
Top News/ Egla Ceno me ndryshim drastik në pamje, pak pas fitores në Big Brother
11/06 10:33
Top Channel/ Luiz Ejlli ndan momentin më të ëmbël. Ja si reagon Luna kur dëgjon të atin duke kënduar
09/06 14:33
Top Channel/ “Më ra të fikët, ai argëtohej me tjetrën”, modelja: Si zbulova tradhtinë e futbollistit
07/06 22:34
Top Channel/Heidi dhe Romeo më të dashuruar e kurrë, shijojnë në Tiranë koncertin e Alban Skenderajt
07/06 15:10
Top Channel/ S’ka më asnjë dyshim, Mozzik e vajza bukuroshe e deputetit shqiptar konfirmojnë lidhjen
06/06 23:02
Top Channel/ Vendimi i Pique me partneren e re, i surprizon të gjithë! Nuk e bëri kurrë me Shakirën
05/06 21:13
Top Channel/ Fitues i “Grammy”! Reperit të famshëm i bëhet pritë, ekzekutohet me breshëri plumbash
05/06 20:59
Top Channel/ S’donte të paguante për riparimin e makinës, babai rreh barbarisht influenceren
04/06 20:30
Top Channel/ I kërkoi Xhensilës të hiqte dorë nga pasuria, zbulohet manovra e Bes Kallakut
01/06 13:52