“Dua të të bëj të lumtur” mbylli sezonin e tretë
26/05/2019 20:33

Programi “ Dua të të bëj të lumtur” ka mbajtur të “gozhduar” shqiptarët për 21 javë. Sezoni i tretë erdhi çdo të shtunë, me 4 histori të reja njerëzore. Në këtë program pati raste kur u kurorëzua një dashuri, u formua një familje, pati raste kur u ngrit edhe një shtëpi. Për këtë arsye mbrëmjen e fundit të sezonit të tretë, stafi qe e realizoi, tregoi se si ka ndikuar ky program, në jetën e tyre.

Top News – 16 tatuazhe me Eminem/ Fansja hyn në librin e Guiness
30/09 22:17
Top News – Java e modës në Paris/ Sfilata fizike dhe digjitale
30/09 19:02
Top News – Aktorja `pa moshë`/ Monica Bellucci mbush 56 vjeç
30/09 14:53
Top News – Aktori i ndjerë dhuroi pjesë të pagës për kolegen
29/09 15:47
Top News – ‘Propozimi romantik’/ Rudina nuk fshehu trishtimin e saj
28/09 20:16
Top News – Whitney Houston/ Mbretëreshën e rrezon Taylor Swift
28/09 14:08
Top News – “Ja çfare më mungon…”Alesia Bami zbulon në “Dream Team”
27/09 19:55
Top News – Rebel Wilson e Jacob Bush/ Debutojnë si çift në tapetin e kuq
25/09 19:26
Top News – Ndahet Demi Lovato/ Selena Gomez, ‘molla e sherrit’
25/09 15:59
Top News – Rrëfimi i Mariah Carey/ ‘Motra tentoi të më shiste’
25/09 15:58
“Shiko Kush Luan”/ Nis të shtunën spektakli që mban për autore Luana Vjollcën
25/09 15:39
Top News – Gigi Hadid dhe Zayn Malik, prindër për herë të parë, modelja sjell në jetë një vajzë
24/09 13:10
Top News – `Grindja` me mbretëreshën/ Harry-n dhe Meghan i shpëton Archie
22/09 21:36
Top News – Lady Gaga, depresioni/ ‘E urreja të qënit e famshme’
21/09 16:02
Top News – Al Bano, prape ankesa/ S`më del pensioni 1470 euro!
18/09 17:47
Top News – Publikohet ‘Dy zemra’ Butrint Imeri dhe Nora Istrefi
13/09 21:07
Top News – Trashëgimtarja Gucci/ Rrëfen për herë të parë abuzimet
11/09 18:36
Top News – Puthja me Holmes/ E fejuara e le menjëherë
11/09 18:31
Top News – Kërcënim në internet/ Këngëtarja merr hetues privat
11/09 17:48
Top News – Dalin në ankand letrat e dashurisë së Tupac Shakur
11/09 14:52