Panairi i librit, “Tirana 2018”; 95 autorë dhe shtëpi botuese
14/11/2018 15:56

U hap sot panairi i librit “Tirana 2018”. Ky është edicioni i 21 i këtij eventi që ka nisur të mbahet prej vitit 1991.