Voilà – Emisioni i Plotë, 28 Qershor 2019
28/06/2019 20:00

Kengetari Stanaj ditë më parë ka bërë të ditur që së shpejti publikoje projektin e tij të ri. “Kënga ime e re LOVE ME është për të dashur të tjerët. Bebe Rexha javë më parë ka performuar në eventin e organizuar nga Michelle Obama, Bëhet fjalë për “2019 College Singing Day”, që është pjesë e një fushate të cilën Obama e filloi në vitin 2014 si përpjekje për të inkujaruar studentët për të ndjekur arsimin e lartë. Ledri Vula dhe Lumi B i kanë bashkuar sërish idetë për projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.‘Kiss Kiss’ titullohet kënga e tyre e re e cila është realizuar edhe me videoklip