Voilà – Emisioni i Plotë, 21 Qershor 2019
21/06/2019 20:00

Pas ndarjes nga Isaac Carew të cilit i dha një shans të dytë, por që sërish nuk funksionoi, Dua Lipa ka nisur një romancë të re.Djali me të cilin po shoqërohet Dua Lipa është Anwar Hadid, vëllai i super-modeleve të njohura Gigi e Bella Hadid.Rina e quajti “legjendë të gjallë” Adelinën, pati shumë komente ku thuhej se mezi po presin për një bashkëpunim mes tyre. Xhirimet e klipit kanë perfunduar këtë javë dhe diten e enjte klipi eshte publikuar. Kim Kardashian para disa ditësh ishte për një vizitë në Shtëpinë e Bardhë dhe në fjalimin e mbajtur dha një lajmërim të rëndësishëm. Ajo tregoi se ka nisur bashkëpunimin me një kompani të njohur dhe duket se këtë gjë do ta përdorë për të ndihmuar rreth 5 mijë të burgosur.