Voilà – Emisioni i Plotë, 14 Qershor 2019
14/06/2019 18:40

Olivia Culpo, supermodelja dhe ish-Miss Universe 2012 kryesoi listën vjetore të ‘Maxim Hot 100” Olivia ndiqet nga më shumë se 4 milionë njerëz në Instagram. Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, po i vazhdon sukseset e saj në muzikë. Projektet e saj muzikore, që nga fillimi i karrierës kanë qenë shumë të pëlqyera për publikun, e edhe tani dëgjohen me shumë qejf.Rihanna u rendit kohët e fundit si këngëtarja femër më e pasur në botë, duke lënë pas Madonna-n, Celine Dion dhe Beyoncé. Dhe ditët e bukura vazhdojnë për Rihanën, pas ajo u fotografua teksa po shijonte pushimet në Itali bashkë me të dashurin, Hassan Jameel dhe familjen e tij.