Voilà – Emisioni i Plotë, 12 Korrik 2019
12/07/2019 20:00

Kanye West është një ndërmarrje miliarda dollarëshe, sipas Forbes.Të ardhurat nga linja e këpucëve Yeezy arritën nivelin më të lartë prej 1.5 miliardë dollarë në vitin 2018 dhe të ardhurat e Kanye West në 12 muajt e fundit arritën 150 milion dollarë. 10 vite nga vdekja e tij, akuzat dhe skandalet për abuzimet me fëmijët duket se nuk kanë të sosur për mbretin e Pop-it.Ish e dashura e Michael Jackson, Tatum O’Neal në një intervistë të dhënë së fundmi ka zbuluar disa të ëvrteta shokuese, duke u shprehur se nuk është habitur aspak kur ka mësuar për akuzat ndaj ish të dashurit të saj.Dafina Zeqiri njihet për linjat trupore ideale, por tani vërtet është dobësuar shumë dhe kjo vërehet në çdo skenë të videoklipit të këngëtares.