Voilà – Emisioni i Plotë, 07 Qershor 2019
07/06/2019 18:17

Një prej personazheve me më shumë influencë në botë është edhe Rihanna, e cila e filloi karrierën e saj si këngëtare, eksperimentoi paksa në aktrim, tani është bërë edhe biznesmene dhe stiliste duke krijuar dy linjat e saj, atë të make up-it dhe të të brendshmeve.Supermodelja Irina Shayk është larguar nga rezidenca e saj në Los Angeles ku jetonte me të dashurin Bradley Cooper, raporton The Sun.Marrëdhënia e 33-vjeçares me yllin e Hollywood është ftohur shumë.Rina Balaj e ka konfirmuar se po vjen në duet me këngëtaren Adelina Ismaili.Më parë ka qarkulluar një foto në të cilën Adelina Ismaili dhe Rina Balaj shiheshin pranë njëra-tjetrës.