Voilà – Emisioni i Plotë 24 Maj 2019
24/05/2019 18:15

Këngëtarja e njohur CARDI B ka anuluar koncerte te saj për shkak të problemeve shëndetësore. Kengetarja po përjeton disa ndërlikime për shkak të ndërhyrjeve kirurgjikale që ka bërë së fundmi në të pasme dhe gjoks.Kardashian është bërë nënë për herë të katërt. Kjo shtatëzani ishte ndryshe pasi erdhi përmes një nëne zëvendësuese. Bebja iu shtua familjes më 10 maj të këtij viti.Por Kim nuk do të ndalet këtu. Gjimnastja, ish-fituesja e medaljes së artë olimpike, Alina Kabaeva ka kohë që thuhet se është partnerja sekrete e Vladimir Putinit.