Top News-Pushime në jugun e Shqipërisë/ Ja ku ishte ndalesa e radhës e Dua Lipës
03/08/2021 22:40

Prej disa ditësh, këngëtarja e ëmbël me origjinë shqiptare Dua Lipa po shijon pushimet në jugun e Shqipërisë dhe ka zgjedhur që shumë momente nga rutina e saj t’i ndajë me ndjekësit në rrjetet sociale.

Top News – Sherr mes konkurentëve/ Nisin debatet e para në programin ‘Përputhen’
20/09 22:01
Top News -‘ Ti dukesh si femër, ta shpif’/ Plas debati mes Adës dhe Eduartit në ‘Përputhen’
20/09 22:00
Top News -Tha se ishte në pritje të ëmbël/ Zbulohet gjinia e bebit të Kylie Jenner
20/09 21:41
Top Channel/ Pasi u bënë prindër për herë të parë, ndahen Fero dhe Arbenita?
20/09 18:12
Top News- Keqtrajtohet nga bashkëshorti Hailey Bieber tregon anën e saj të historisë
20/09 17:29
Top News-Pasi pranoi se janë bashkë/Rita Ora flet për herë të parë për lidhjen e saj
20/09 17:22
Nuk kishte mundësi të studionte mjekësi, 21-vjeçarja fiton 1 milion dollarë në vit
20/09 15:59
Top News – ‘Nipi im shpëtoi jetën e 3 personave’/ Aktorja rrëfen dhimbjen që ndjen humbjes së madhe
18/09 17:27
Top News – ‘Po sikur të të tradhtonte!’/ Reperja jep mesazhin për të gjitha vajzat
18/09 17:24
Top News – Nuk u nominua për ‘Oscar’/ Jennifer Lopez befason me deklaratën për ‘Hollywood’
18/09 17:12
Top News-Loredana plas ‘bombën’ e radhës/Ja çfarë pritet të ndodh së shpejti me Don Xhonin
18/09 14:09
Top News-‘Bebi’ i Lil Nas X është këtu/Reperi ndan momente nga salla e lindjes
18/09 14:08
Top News-Gjykimi në Hagë/ Mozzik bën thirrje-Lironi Veselin dhe Thaçin
18/09 14:08
Top News-Lidhja me Kanye West/Irina Shayk tregon më në fund të vërtetën
18/09 14:07
Top Channel/ Publiku përzgjedh konkurrentët në Për’Puthen/ Kush do zgjidhet nga djemtë?
18/09 13:00
Top News- Përralla e Simona halep/ Tenistja martesë surprizë me milionerin maqedonas
16/09 23:07
Top Channel/Komentoi negativisht vaksinën kundër Covid-19, Nicki Minaj e ftojnë në Shtëpinë e Bardhë
16/09 20:51
Top News-Kritikoi efektivitetin e vaksinave/Këngëtarja merr ftesë speciale nga Shtëpia e Bardhë
16/09 16:50
Top News-Unaza e Meghan bën bujë të madhe/Marka prodhuese zbulon çfarë fshihet pas saj
16/09 16:48
Top News-E kemi ditur gjithnjë gabim/E vërteta që fshihet pas fotove të princëshë Dianës
16/09 14:20