Top News – Propozimi për martesë/ Më në fund, unazë për Gwen Stefani
28/10/2020 15:34

Këngëtarët Gwen Stefani dhe Blake Shelton janë bashkë që prej 2015-tës, dhe kanë përjetuar një histori mjaft të bukur dashurie. Ata janë lavdëruar vazhdimisht si një çift mjaft solid, dhe Gwen-it më në fund I mbërriti propozimi që priste nga partneri. çift që në 2015, ndërsa në 2017 fejohen. “Faleminderit që më shpëtove 2020 dhe jetën time, të dua” ka shkruar ai, romantik më shumë se kurrë. “Tani të presim vetëm martesën”…, shton Shelton. Për shumë nga adhuruesit e gosipit Gwen dhe Blake do të kishin lidhin kurorë disa herë deri tani. Por e vërteta është se vetëm së fundi çifti ka vendosur realisht të hedhë hapin e rëndësishëm, duke zyrtarizuar lidhjen në unazën në gisht. Njoftimin e bënë nëpërmjet rrjetin social Instagram, me një fotografi ku Blake puthte Gwen-in e cila tregonte krenare unazën që sapo kishte marrë. “Po, të lutem” ka shkruar këngëtarja pa shtuar gje tjetër. Dyshja u njoh në porgramin The Voice, në 2015 dhe kishin secili pas shpine martesa të dështuara. Ajo sapo ishte ndarë nga bashkëshorti Gavin Rossdale, me të cilin ka 3 fëmije Kingston, Zuma Nesta dhe Apollo, ndërsa Blake ishte divorcuar nga gruaja e dytë Miranda Lambert.

Top News – ‘Studio 2054’/ Dua Lipa ‘rishpik’ koncertin
28/11 16:36
Top News – Festoi 30 vjetorin/ Rita Ora me album super-sexy
28/11 16:35
Top News – Krenare që jam Shqiptare/ Dua Lipa uron festën e pavarësisë
28/11 14:55
Top News – Moda, ‘Pillow Boots’/ ’Përgjigjia’ ndaj çizmeve UGG
27/11 22:01
Top News – Rita Ora feston/ Dalin pamjet, 30 vjetori në shtëpi
27/11 18:23
Top News – Rita Ora 30 vjeçe/ Mamaja poston foton nga fëmijëria
26/11 22:31
Top News – Futboll dhe mode/ Maradona, ekstravagant dhe në look
26/11 16:49
Top News – Moda e pandemisë/ Pizhamat-pjesë e garderobes SHIK
26/11 16:23
Top News – Aksident i frikshëm/ Tom Cruise ‘shikon’ vdekjen me sy
25/11 22:40
Top News – Flasin aktoret e njohura/ Dita kundër dhunës ndaj grave
25/11 15:36
Top News – Ankesa e këngëtarit/ Korrupsion edhe te Çmimet Grammy
25/11 15:35
Top News – Dua Lipa e mahnitshme/ Merr çmim në American Music Awards
24/11 21:11
Top News – Ricky Martin dhe partneri i tij, gati për fëmijën e pestë
23/11 16:05
Top News – Braktisi bashkëshortin/ Fox me të dashurin në tapetin e kuq
23/11 16:03
Top News – Lady Gaga e Brad Pitt, bashkë për herë të parë
23/11 16:02
Top News – Jessica-Robert Berishës/ ‘Kam prova për të shkatërruar’
22/11 21:25
Top News – Brigitte Bardot/ ‘Covidin njerziëmi e ka merituar’
22/11 20:58
Top News – Jennifer Lopez pa moshë/ ‘Ndihem e re dhe e fuqishme’
22/11 10:53
Top News – Clooney, mik për kokë/ U dhuron shokëve 1 milionë dollarë
21/11 18:52
Top News – Pas ndarjes me Miley/ Liam shet pronën në Malibu
20/11 22:23