Top News – Pas ndarjes me Miley/ Liam shet pronën në Malibu
20/11/2020 22:23

Liam Hemsworth ka shitur shtëpinë e tij, pas ndarjes nga bashkëshortja, këngëtarja Miley Cyrus. Aktori australian ka mbyllur një kapitull tjetër në marrëdhënien e tij të mëparshme me artisten. Ai së fundmi ka shitur pronën në Malibu për 3.6 milionë dollarë, në të cilën jetoi me Cyrus, pasi shtëpia u shkatërrua nga zjarri ‘Woolsey’ në vitin 2018, ku u dogjën 96,949 hektarë në Kaliforninë Jugore. Aktori 30- vjeçar e bleu shtëpinë për gati dy here me shume, në vitin 2014, duke paguar 6.8 milionë dollarë për shtëpinë e stilit të fermave të viteve 1950 Hemsworth e zgjeroi mjaft shumë në pronën që bleu, ku përfshihet edhe një studio muzikore si dhe një studio shkrimi. Cyrus, publikoi këngën “Malibu” në vitin 2017, në të cilën kishte folur në lidhje me Liam dhe ndërtimin e jetës së tyre së bashku. Ata ishin bashkë për më shumë se një dekadë, ndërsa u ndanë në gusht të vitit të kaluar.

Top News – Gwen Stefani nuk pret martesën, vendos unazën 500 mijë dollarë të Blake Shelton
23/01 00:52
Top News – Gigi Hadid dhe Zayn Malik/ Çifti zbulon emrin e vajzëspas 4 muajsh
22/01 21:51
Top News – Plas ‘bomba’ në çiftin Andi-Tea/ Shqipja publikon mesazhet: Pas Teas, erdha te ty…
22/01 12:16
Top News – Vajza sekrete e Putin/ Jetë luksoze e veshje firmato, plasin polemikat
21/01 21:25
“Për’Puthen”thyen rekorde shikueshmërie/Arrin në mbi 200 milionë klikime që prej fillimit të sezonit
21/01 15:34
Top News – Pas sherrit në ‘Për’puthen’/ Fationi merr vendimin-do largohem!
19/01 21:52
Top News – Kim dhe Kanye West/ Shtojnë edhe një hap tjetër drejt ndarjes
19/01 21:19
Top News – Sherr i fortë në ‘PërPuthen’/ Shmangen grushtet mes Fationit dhe Erisit
18/01 21:49
Top News – Tea kthen sytë nga një tjetër djalë… Çfarë i premtoi Melisës njëri nga të rinjtë
15/01 20:36
Top News – Dua Lipa për gjyshin e saj/ Serbët i kërkuan të falsifikonte historinë
15/01 19:27
Top News – Çfarë rrezikon aktori I famshëm, dalin foto të Chuck Norris në sulmin e Capitol
14/01 21:34
Top News – Dorëzohet beqari i përjetshëm/ Kush po e çon në altar Leonardo Dicaprion
13/01 22:45
Top News – Elvis Presley, misteri i autopsisë/ Kishte një plagë të fshehtë në kokë
08/01 15:12
Top News – Një James Bond me ngjyrë/ Kush mund të jetë 007-ta i ri!
08/01 15:10
Top News – Irina Shayk mbushi 35 vjeçe/ Modelja që erdhi nga varfëria e skajshme
08/01 13:53
Top News – Dirty Dancing/ Mallkimi i filmit të famshëm
08/01 13:14
Top News – Beckham thyen karantinën/ ‘Arratiset’ nga Britania në SHBA
07/01 22:39
Top News – Bleona Qereti bën vaksinën/ Në një spital të SHBA, veshur si infermiere
07/01 21:44
Top News – Këngëtarët për situatën në SHBA/ Rita Ora e Dua Lipa: Ata janë terroristë
07/01 20:10
Top News – Dua Lipa e nis mbarë 2021/ Këngëtarja shqiptare në kopertinën e Vogue
07/01 20:10