Top News – Matt Damon bën 50 vjeç/ Të jesh i mërzitshme, është avantazh
08/10/2020 19:11

I thjeshtë, me tiparet dhe fizikun e një djaloshi, aktori, fituesi i cmimit Oscar, Matt Damon mbushi 50 vjeç. Ylli hollivudian bwn njw jetw aq tw zakonshme me bashkëshorten e tij prej 15 vjetwsh Liciana dhe katwr vajzat, sa dhe paparacët u mërzitën duke pritur tw zbulojnw ndonje thashethem rreth tyre. Për Matt Demon ka qenë gjithmone e rëndësishme që familja dhe jeta private të qëndrojë larg reflektorëve të mediave rozw dhe thashethemeve. Luciana, nuk vjen nga ambienti i showbizit, nuk është as aktore, as modele, po një bariste nga Miami, e cila pwr më tepër kishte dhe njw vajza nga njw lidhje e mwparshme, Alexia, 21 vjece. Me Mattin kanw tre vajza Isabella 13, Gia 10 dhe Stella 8 vjece. “Jam një burre i matuar dhe shumë i lumtur. Një baba me fëmijë. Nuk pwrbëj lajm. Cila revistë është e interesuar për një histori të tillë? Të jesh i mërzitshëm është avantazh” është shprehur aktori me shaka gjatë një interviste. Madje për ta përforcuar më tej mendimin ai shtoi: “Ndonjëherë paparacët kthehen për të më bërë ndonjë foto, po e kanw thjesht qw mw tw kenw nw arkiv të përditësuar”!

Top News – Rita Ora 30 vjeçe/ Mamaja poston foton nga fëmijëria
26/11 22:31
Top News – Futboll dhe mode/ Maradona, ekstravagant dhe në look
26/11 16:49
Top News – Moda e pandemisë/ Pizhamat-pjesë e garderobes SHIK
26/11 16:23
Top News – Aksident i frikshëm/ Tom Cruise ‘shikon’ vdekjen me sy
25/11 22:40
Top News – Flasin aktoret e njohura/ Dita kundër dhunës ndaj grave
25/11 15:36
Top News – Ankesa e këngëtarit/ Korrupsion edhe te Çmimet Grammy
25/11 15:35
Top News – Dua Lipa e mahnitshme/ Merr çmim në American Music Awards
24/11 21:11
Top News – Ricky Martin dhe partneri i tij, gati për fëmijën e pestë
23/11 16:05
Top News – Braktisi bashkëshortin/ Fox me të dashurin në tapetin e kuq
23/11 16:03
Top News – Lady Gaga e Brad Pitt, bashkë për herë të parë
23/11 16:02
Top News – Jessica-Robert Berishës/ ‘Kam prova për të shkatërruar’
22/11 21:25
Top News – Brigitte Bardot/ ‘Covidin njerziëmi e ka merituar’
22/11 20:58
Top News – Jennifer Lopez pa moshë/ ‘Ndihem e re dhe e fuqishme’
22/11 10:53
Top News – Clooney, mik për kokë/ U dhuron shokëve 1 milionë dollarë
21/11 18:52
Top News – Pas ndarjes me Miley/ Liam shet pronën në Malibu
20/11 22:23
Top News – Paditet Sting/ Marrëdhënie seksuale me minorenë
20/11 22:20
Top News – 73 vite martesë/ Çifti mbretëror feston në karantinë
20/11 21:07
Top News – Intervistoi Lady Diana-n/ Hetime gazetarit të BBC-së
19/11 15:34
Top News – 20 vite me Michael/ Falënderimi i Catherine Zeta Jones
19/11 13:29
Top News – Edhe Rita Ora mbështet nismën “Vjosa, jo diga”
19/11 12:22