Top News – Lamtumirë Kardashians/ Reality-Show mbyllet pas 14 vitesh
09/09/2020 12:07

“Keeping up with the Kardashians”, do të përfundojë. Lajmin për fundin e showt të hershëm reality TV e ka dhënë vetë Kim Kardashian West. “Me zemër të rënduar ne kemi marrë këtë vendim të vështirë, si familje, për ti thënë lamtumirë showt”, tha ajo në një deklaratë të postuar në Twitter. Show vazhdon prej të paktën 14 vitesh dhe i ka bërë Kim dhe familjen e saj, mega-yje globale. Sezoni final është i 21-ti dhe do të transmetohet në fillim të 2021. Duke falenderuar mijëra individët dhe bizneset e përfshirë në program, Kim shtoi: “Jam mirënjohëse ndaj çdokujt që na ka ndjekur dhe mbështetur, mua dhe familjen time, në këto 14 vite të jashtëzakonshme. Ky show na bëri ata që ne jemi sot dhe ne do të jemi gjithnjë në borxh, me këdo që ka luajtur një rol në përcaktimin e karrierave tona dhe ndryshimin e jetës sonë.

Top News – Habit këngëtarja/ Kam parë UFO, i panë dhe të tjerë
21/10 22:07
Top News -Plot 1.75 metra! Rapunzeli i jetës reale/ Vajza që për 15 vjet nuk i ka prerë kurrë flokët
21/10 15:27
Top News – Koleksioni i Michael Kors/ New York, prezantimi në një kopsht
19/10 17:43
Top News – Bëhen me djalë/ Arbana Osmani e Eduart Grishaj
19/10 16:41
“Shiko kush luan” rekord të ri /Emisioni arrin në çdo episod mbi një milionë shikime
17/10 15:43
Top News – “Wonder Woman”, Gal Gadot në rolin e Kleopatrës
16/10 13:41
Top News – Sharon Stone thotë mjaft/ I jep fund takimeve me meshkuj
15/10 21:26
Top News – Zgjidhin mosmarrëveshjen/ Elton John dhe ish bashkëshortja
14/10 21:34
Top News – Moda, chelsea boots/ Këpucët e thjeshta dhe të rehatshme
14/10 19:27
Top News – Rikthehet në trendi/ Modeli i Jacqueline Kennedy në ‘50
13/10 21:57
Top News – “Frozen fashion week”, fillon java e modës për fëmijët
12/10 14:56
Top News – Brooklyn Beckham dhëndër/ Victoria stilon fustanin e nuses
11/10 16:39
Top News – Publikoi “Juliet” / Ardian Bujupi në Shiko Kush Luan
10/10 10:21
Top News – 4 supermodelet/ Dokumentar për yjet e viteve ’90
09/10 14:58
Top News – Vajza e Monica Bellucci/ Një yll në kopertinën e ‘Elle’
09/10 13:09
Top News – Në hapat e nënës së saj/ Vajza e Kate Moss debuton në Paris
09/10 13:08
Top News – Interpreton Dianen/ Aktorja, vështirësi me theksin
08/10 22:16
Top News – ‘Këpucët e shëmtuara’/ Risi nga ‘Louis Vuitton’ në Paris
08/10 19:14
Top News – Matt Damon bën 50 vjeç/ Të jesh i mërzitshme, është avantazh
08/10 19:11
Top News – ‘Këpucët e shëmtuara’/ Risi nga ‘Louis Vuitton’ në Paris
08/10 15:09