Top News – Lady Gaga, depresioni/ ‘E urreja të qënit e famshme’
21/09/2020 16:02

Lady Gaga ka folur së fundmi për betejën e saj me depresionin dhe sfidat me të cilat është përballur për ta mposhtur. Në një intervistë për CBS Sunday Morning, 34-vjeçarja tha se Lady Gaga ishte “armiku” i saj më i madh, pasi ndihej e lodhur nga fama. “Armiku im më i madh është ‘Lady Gaga’, kjo është ajo që po mendoja. Armiku im më i madh është ajo. Nuk mund të shkoni në supermarket tani. Nëse del për darkë me familjen tënde do të vijë dikush aty, gjithmonë ka të bëjë me ju. “, tha këngëtarja. Ylli tha se albumi i saj Chromatica ofron një vështrim të kësaj periudhe të errët të shëndetit mendor. Ajo tha se kenga “911” është një “referencë për ilaçet që duhej të merrte kur e zinte paniku. “Unë e urreja të qenit e famshme, e urreja të isha një yll, u ndjeva e rraskapitur dhe e përdorur”, tha Gaga, duke shtuar se ishte pikërisht muzika çelësi që e bëri atë ta donte veten dhe të ecte përpara.

Top News – Dua Lipa e mërzitur/ Covidi i shtyn turneun europian
23/10 15:31
Top News – Rikthehet Adele/ Këngëtarja, së shpejti në skenë
22/10 21:55
Top News – Claudia Schiffer/ Ikona e modës bëhet Kukull Barbie
22/10 13:23
Top News – Habit këngëtarja/ Kam parë UFO, i panë dhe të tjerë
21/10 22:07
Top News -Plot 1.75 metra! Rapunzeli i jetës reale/ Vajza që për 15 vjet nuk i ka prerë kurrë flokët
21/10 15:27
Top News – Koleksioni i Michael Kors/ New York, prezantimi në një kopsht
19/10 17:43
Top News – Bëhen me djalë/ Arbana Osmani e Eduart Grishaj
19/10 16:41
“Shiko kush luan” rekord të ri /Emisioni arrin në çdo episod mbi një milionë shikime
17/10 15:43
Top News – “Wonder Woman”, Gal Gadot në rolin e Kleopatrës
16/10 13:41
Top News – Sharon Stone thotë mjaft/ I jep fund takimeve me meshkuj
15/10 21:26
Top News – Zgjidhin mosmarrëveshjen/ Elton John dhe ish bashkëshortja
14/10 21:34
Top News – Moda, chelsea boots/ Këpucët e thjeshta dhe të rehatshme
14/10 19:27
Top News – Rikthehet në trendi/ Modeli i Jacqueline Kennedy në ‘50
13/10 21:57
Top News – “Frozen fashion week”, fillon java e modës për fëmijët
12/10 14:56
Top News – Brooklyn Beckham dhëndër/ Victoria stilon fustanin e nuses
11/10 16:39
Top News – Publikoi “Juliet” / Ardian Bujupi në Shiko Kush Luan
10/10 10:21
Top News – 4 supermodelet/ Dokumentar për yjet e viteve ’90
09/10 14:58
Top News – Vajza e Monica Bellucci/ Një yll në kopertinën e ‘Elle’
09/10 13:09
Top News – Në hapat e nënës së saj/ Vajza e Kate Moss debuton në Paris
09/10 13:08
Top News – Interpreton Dianen/ Aktorja, vështirësi me theksin
08/10 22:16