Top News – JLO dhe Ben Affleck/ fundjavë në Montana, bashkohen sërish!
11/05/2021 19:16

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Top News – Kylie Jenner zbulon gjithçka/ Modelja e njohur habit me rrëfimet për jetën e saj
18/06 21:00
Top News – Çimi dhe Stela shkëmbejnë puthje/ Deklarohet çifti i dytë në ‘Përputhen 40’
18/06 20:58
Top News – Egli i futet tregut të muzikës/ Olsi Bylyku shpreh mbështetjen ndaj partneres së tij
18/06 20:56
Top News – Jessie J ndërpret muzikën/ Flet për herë të parë për sëmundjen e saj
18/06 19:51
Top News – Jasmina e ‘Përputhen’ nuk përmbahet/ Pas ndarjes nga Andi tregon raportin me atdheun
18/06 19:50
Top News – Ndalohet të qëndrojë në Ulqin/ Emina Cunmulaj reagon ashpër ndaj autoriteteve
18/06 19:08
Top News – Djali i Ronaldos mbushi 11-vjeç/ Georgina e uron në mënyrën më speciale për ditëlindje
18/06 19:07
Top Channel/ “Për’puthen” në Korçë. Audicionet për konkurrentët në sezonin e ri të programit
18/06 15:25
Top Channel/“Për’puthen On Tour” në Korçë, të rinj e të rritur presin me brohorima ish-konkurrentët
18/06 13:09
Top Channel/ “Për’puthen” në Pogradec, audicionet për konkurrentët në sezonin e ri të programit
18/06 00:48
Top News – Lindita përqafon Çimin/ Stela distancohet nga ai, marrëdhënia mes tyre prishet
17/06 21:40
Top News – Nami në Pogradec me ‘Për’puthen’/ Turmë me njerëz për të takuar protganistët e programit
17/06 20:37
Top News – Thashethemet për Përputhen/ Melisa Lleshi reagon ashpër kundër portaleve
17/06 19:02
Top News – Duket si 20, por është 50 vjeç/ Modelja e njohur ndan me ndjekësit sekretin e bukurisë
17/06 16:54
Top News – Reperi Travis Scott nuk përmbahet/ I shpreh fjalët e embla modeles në mes të publikut
17/06 16:53
Top News – Luana numuron një tjetër sukses/ Bashkëpunon me një nga industritë më të mëdha muzikore
17/06 16:51
Top News – I dashuruar ‘kokë e këmbë’/ Reperi publikon foto me të dashurën e tij të re
17/06 16:50
Top News – Debate në studion e “Për’puthen 40”/ Takimi i Samiut me Lindën, ‘përplasen’ konkurentët
16/06 21:56
Top News – Shkëmbyen puthje gjatë takimit/ Deklarohet çifti i parë në ‘Për’puthen 40’
16/06 21:49
Top News – Më e lumtur se kurrë më parë/ Dojna flet për lidhjen e saj me Vlashentin
16/06 19:36