Top News- Hipi në çati për t’i shpëtuar policisë/ Si u kap shqiptari në Itali, fshihej tek e dashura
01/12/2022 17:10

Një 23-vjeçar shqiptar është arrestuar nga karabinierët në Scicli të zonës së Raguzës. Ai ishte shpallur në kërkim pasi duhet të vuajë një dënim të mbetur prej 5 vjet, 4 muaj e 28 ditë burg. Ai gjithashtu u dënua me gjobë prej 12,400 euro dhe u urdhërua të dëbohej nga territori i shtetit për krime kundër pronës si vjedhjet, dhe posedim dhe tregtim droge. I riu, i papunë, duhet të ishte në arrest shtëpie, por kishte humbur kontaktet me policine. Falë një hetimi të gjatë, policia arriti të lokalizonte të shqiptarin, i cili u kap në shtëpinë e të dashurës së tij shqiptare.

Top Channel/ Vrau mizorisht dy familjarët në Gramsh, ky është momenti i arrestimit të Xhevit Sinanit
27/01 18:14
Top News – Paradoksi i depozitave të kursimeve
27/01 18:05
Top News – Hyn për të vjedhur por e zë gjumi!/ Grabitësi dehet me pijet alkoolike në banesë
27/01 17:57
Top News – Më shumë lek për më pak mallra, tkurren shpenzimet
27/01 17:03
Aksioni i policisë-Çmontohen kamerat e grupeve kriminale në rrugët e Vlorës | Zona Zero Top News
27/01 17:01
Top News – Autori ishte nën efektin e alkoolit/ Plagosja në Shkodër, rrëfehet daja-Më ofendoi gruan
27/01 16:57
Top News – Policia ‘sulmon’ guroret e Krujës/ Në pranga një administrator, paralajmërimi
27/01 16:56
Top News – Nomadët digjitalë amerikanë po zgjedhin Shqipërinë
27/01 16:17
Top News- Kërkon komisionerët e 14 majit/ Berisha ‘troket’ në KQZ me vendimin e Agron Zhukrit
27/01 15:33
Top Channel/114-vjeçares në Kuçovë i bllokohet pensioni,e merr pas procesit të verifikimit të moshës
27/01 15:33
Top Channel/ Kapet autori i aksidentit, 65-vjeçari nga Fieri vrau në aksident 20-vjeçarin në Elbasan
27/01 15:21
Top Channel/ Dita e Holokaustit, flet Yaakov Hagoel, kreu i Organizatës Botërore të Hebrenjve
27/01 15:16
Top Channel/ Guroret në zonat e mbrojtura, u denoncuan nga Fiks Fare. Policia bllokon vetëm një
27/01 15:09
Top News – Shteti ‘merr pronat’ e Çapjave/ Konfiskohet tokë, ndërtesa e lokale
27/01 14:56
Top News – Përkujtimi i Holokaustit / Veliaj – Popujt duhen bashkuar, jo përçarje
27/01 14:56
Top News- ‘Nuk ka zgjedhje me Ramën’ / Berisha- Nisim lëvizjen për ta rrëzuar
27/01 14:26
Top Channel/ Goditen dy raste të organizimit të lojërave të fatit në Tiranë, 5 të arrestuar
27/01 14:21
Top News – Ish-shefi i policisë mbetet në burg/ I dënuar për drogë, bie kerkesa e Sokol Bodes
27/01 14:09
Top News – Mbi 7 litra vaj ulliri për frymë. Prodhues të mëdhenj, por mbetet stok
27/01 13:40
Top News- ‘Miqësi e pacenuar në dekada’/ Berisha homazhe për mjekun Isuf Kalo
27/01 12:49