Top News – Gjyqi i Johnny Deep/ Dëshmia e ish gruas në gjyq
13/07/2020 22:52

Amber Heard, ish-gruaja e yllit të Hollywood, Johnny Depp, tha sot në ditën e pestë të gjyqit me të, se e fotografoi pa ndjenja e me akullore të derdhur në këmbë për t’i thënë ditën tjetër: “Shihe si je katandisur … shihe veten sa patetik je”. Në momentin në fjalë 34 vjeçarja Heard dhe Depp, ishin në një avion privat duke fluturuar nga Boston drejt Los Angeles në maj 2014, kur ylli i filmit Piratet e Karaibeve raportohet se kishte pirë shumë alkool dhe droga. Depp, foli për foton duke dëshmuar në gjyqin e shpifjes në Gjykatën e lartë të Londrës, dhe tha se asokohe punonte 17 orë në ditë dhe se ishte rrugës për një proces ‘dezintoksikimi’ në Bahamas.

Top News – Ed Sheeran do bëhet baba/ Shtatëzania u mbajt e fshehtë
13/08 10:19
Top News – Princ Harry dhe Meghan/ Blejnë shtëpinë e tyre të parë!
13/08 10:18
Top News – Aktori më i paguar sipas “Forbes”/ Dwayne Johnson fitoi 87.5 mln dollarë në 1 vit
12/08 12:59
Top News – Bashkëpunimi me Jay Santos, Luana Vjollca i zbulon “të gjitha”!
11/08 19:56
Top News – Gëzuar ditën “mjau mjau”/ Një ditë për kafshët lozonjare
08/08 14:46
Top News – Dua Lipa-Miley Cyrus/ Kosovarja duet me super yllin?
07/08 19:15
Top News – Michelle Obama: Vuaj nga depresioni i lehtë
06/08 15:07
Top News – Dikur “mbretëreshë” e Instagramit, Selena Gomez rikthehet në rrjetin social
30/07 19:20
Neymar, mashkull që fuqizon femrat?! Futbollisti në kopertinën e “Harper’s BAZAAR” me të dashurën
29/07 23:27
Top News – Rikthehet Era Istrefi, bashkëpunim me Butën
28/07 21:35
Top News – Tom Hanks dhe Rita Wilson bëhen zyrtarisht qytetarë të Greqisë
28/07 14:16
Top News – Fitoi dy çmime ‘Oscar’/ Ndërron jetë në moshën 104 vjeçare
26/07 22:35
Top News – Detaje nga gjyqi i Deep/ Ish-bashkshortja rrihte motrën
24/07 21:59
Top News – Frymëzim në izolim/ Taylor Swift sjell albumin e ri
23/07 20:43
Top News – Zyrtarizuan lidhjen/ Arilena nis pushimet me të dashurin
23/07 20:31
Top News – Fejohet Demi Lovato/ Dashuria e lindur në karantinë
23/07 16:58
Top News – Çifti i ri në showbiz/ Capital T e Adrola Dushi së bashku
23/07 16:00
Top News – Befason Kaney West/ Çfarë thotë për Kime dhe Jackson
22/07 16:49
Top News – Bën testin e covid/ Modelja filmon gjithë proçesin
22/07 16:47
Top News – Joshëse me të bardha/ Ronela Hajati në këngën për Tiranën
21/07 19:27