Top News – Gigi Hadid dhe Zayn Malik, prindër për herë të parë, modelja sjell në jetë një vajzë
24/09/2020 13:10

Ish-këngëtari i One Direction, Zain Malik dhe modelja amerikane Gigi Hadid, janë bërë prindër të një vajze të shëndetshme dhe të bukur. Duke njoftuar për ngjarjen në twitter, 27 vjecari Malik, ndau një foto bardhë e zi të dorës së vogëlushes që kishte kapur gishtin e tij. “Dashuria që ndjej për këtë qënie të vogël njerëzore është përtej cdo imagjinate”, shkruante ai përkrah fotos. 25 vjecarja Hadid, konfirmoi në prill se ajo ishte në pritje të një fëmije, kur u shfaq në Tonight Show, me Jimmy Fallon. Ajo tha atëherë se ajo dhe malik, ishin shumë të lumtur dhe mirënjohës për urimet dhe mbështetjen e të gjithëve. Cifti është bashkë që nga fundi i 2015. Malik, është anëtari i tretë i One Direction që bëhet baba. Louis Tomlinson u bë baba i një djali në janar 2016 dhe Liam Payne, ka një djalë tre vjecar me këngëtaren Cheryl. Njoftimi për ardhjen në jetë të vogëlushes erdhi vetëm pak orë pasi këngëtari publikoi një pjesë të krijimit të parë të ri të tij që nga albumi i 2018-ës, Icarus Falls.

Top News – Ç’armatimi bërthamor/ Hyn në fuqi marrëveshja e re
25/10 16:26
Top News – Sulm në Afganistan/ Vritet drejtuesi i Al Kaedës
25/10 16:18
Top News – Situata në Bjellorusi/ Pompeo bisedon me Lukashenkon
25/10 15:59
Top News – Covid, rekord në Evrope/ Italia dhe Spanja masa ekstreme
25/10 15:58
Top News – Zvicër, rregullorja e re/ Pleqtë nuk shtrohen në rast fluksi
25/10 15:44
Top News – Presidenti i samsungut/ Ndahet nga jeta ‘gjigandi’ i grupit
25/10 15:30
Top News – Infektimet me covid/ SHBA shënon një rekord të ri
25/10 15:24
Top News – Ndryshimi i orës/ Si të ruajmë pozitivitetin…
25/10 15:21
Top News – Kundër masave anti-covid/ Itali, përleshje me policinë
25/10 13:35
Top News – Erdogan kundër Macron/ Franca tërheq ambasadorin
25/10 13:32
Top News – Trump-Biden ndezin fushatën/ Pak ditë para zgjedhjeve presidenciale të 3 nëntorit në SHBA
25/10 12:36
Top News – Greqia shton masat/ Rriten infektimet e reja
25/10 12:16
Top News – Rekord infektimesh në Europë/ Masa të reja kufizuese në të gjithë kontinentin
25/10 12:14
Top News – Parashikimi i shkencëtarëve/ Ja ç`ndodh pas covid 19!
24/10 18:53
Top News – Kërkesa e momentit/ Merkel-shmangni kontaktet!
24/10 16:06
Top News – Shenja rimëkëmbjeje/ Renault dhe Daimler, e marrin vetën
24/10 16:04
Top News – Testoi sistemin ajror Rus/ SHBA kërcënon hapur Turqinë
24/10 14:41
Top News – S`ka më pengesa/ Rinisin në SHBA testet e vaksinës
24/10 12:48
Top News – Rritja e infektimeve / Gjermania po shkon drejt mbylljes
24/10 11:58
Top News – Rregullat e Covid/ Përshtaten edhe Salsa e Tango
24/10 11:56