Top News – Era Istrefi në Prishtinë/ Familjarët e surprizojnë për ditëlindje
08/07/2020 20:39

Era Istrefi festoi në 4 korrik ditëlindjen e saj të 26-të. Të shtunën këngëtarja kosovare ndau edhe disa foto në rrjete sociale që tërhoqën vëmendjen e të gjithëve, ku shfaqej e veshur me nje kostum të kuq pranë një makine “Lamborghini”. Megjithëse kaloi një ditëlindje të bukur me miqtë e saj deri në orët e para të mëngjesit, festa e vërtetë e priste atë në shtëpi. Familjarët e Erës kishin përgatitur një festë surprizë në Prishtinë për yllin e “Bon bon”. Zbukurime, torta dhe dhurata pafund e pritën këngëtaren sapo mbërriti në shtëpi. Të pranishme në festë ishte edhe motra e saj, Nora Istrefi, së bashku me të voglën Renee, me të cilën Era postoi disa video në Instagram.

Top News – Aktori më i paguar sipas “Forbes”/ Dwayne Johnson fitoi 87.5 mln dollarë në 1 vit
12/08 12:59
Top News – Bashkëpunimi me Jay Santos, Luana Vjollca i zbulon “të gjitha”!
11/08 19:56
Top News – Gëzuar ditën “mjau mjau”/ Një ditë për kafshët lozonjare
08/08 14:46
Top News – Dua Lipa-Miley Cyrus/ Kosovarja duet me super yllin?
07/08 19:15
Top News – Michelle Obama: Vuaj nga depresioni i lehtë
06/08 15:07
Top News – Dikur “mbretëreshë” e Instagramit, Selena Gomez rikthehet në rrjetin social
30/07 19:20
Neymar, mashkull që fuqizon femrat?! Futbollisti në kopertinën e “Harper’s BAZAAR” me të dashurën
29/07 23:27
Top News – Rikthehet Era Istrefi, bashkëpunim me Butën
28/07 21:35
Top News – Tom Hanks dhe Rita Wilson bëhen zyrtarisht qytetarë të Greqisë
28/07 14:16
Top News – Fitoi dy çmime ‘Oscar’/ Ndërron jetë në moshën 104 vjeçare
26/07 22:35
Top News – Detaje nga gjyqi i Deep/ Ish-bashkshortja rrihte motrën
24/07 21:59
Top News – Frymëzim në izolim/ Taylor Swift sjell albumin e ri
23/07 20:43
Top News – Zyrtarizuan lidhjen/ Arilena nis pushimet me të dashurin
23/07 20:31
Top News – Fejohet Demi Lovato/ Dashuria e lindur në karantinë
23/07 16:58
Top News – Çifti i ri në showbiz/ Capital T e Adrola Dushi së bashku
23/07 16:00
Top News – Befason Kaney West/ Çfarë thotë për Kime dhe Jackson
22/07 16:49
Top News – Bën testin e covid/ Modelja filmon gjithë proçesin
22/07 16:47
Top News – Joshëse me të bardha/ Ronela Hajati në këngën për Tiranën
21/07 19:27
Top News – Gjyqi i Johnny Depp/ Gruaja pranon se e goditi me grusht
21/07 19:24
Top News – West akuza Kardashian/ “Tentoi të më mbylle në psikiatri”
21/07 16:48