Top News – Dua Lipa pushon në Shqipëri!/Këngëtarja e njohur në pritje të ‘Sunny Hill’ në Tiranë
16/08/2022 17:54

Teksa po pret për koncertin e saj Sunny Hill i cili do të mbahet në datat 26, 27 dhe 28 në Tiranë, Dua Lipa ka zgjedhur ti kalojë pushimet verore në jug të vendit. Këngëtarja shqiptare me famë botërore e ka kthyer në një traditë tashmë prej disa vitesh, pushimin në Shqipëri me familjen e saj. Pas përfundimit të koncertit `Sunny Hill` që u mbajt në Kosovë, Dua ka ardhur në Shqipëri për të pushuar, përpara se të mbaj koncertin e saj të dytë t Sunny Hill. Këtë gjë e ka zbuluar vetë ajo, përmes një postimi në rrjtein social instagrëm, ku shihet në jug të vendit, duke pushuar me familjarët e saj si dhe me shoqërinë.

Top News- A ‘i mori këpucët’ Semi nga Bora dhe Donaldi?/Këngëtarja flet mbi raportin e miqve të saj!
06/10 11:36
Top News- Drafti që bashkon Berishën me Alibeajn/ Çfarë kërkohet në Kuvend për bashkitë e reja!
05/10 17:23
Top News – ‘E dua veten ashtu siç jam’!/Ylli hollovudian që nuk i lyen flokët e thinjura
05/10 16:50
Top News – Ushtroi dhunë ndaj saj dhe fëmijëve/ Detaje nga padia e Angelina Jolie për Brad Pitt
05/10 12:26
Top News – Java e Modës në Paris/Prezantohen koleksionet pranverë-verë 2023
05/10 10:29
Top News -Shuplaka në Oscars 2022 / Filmi i Will Smith do të publikohet, pas polemikave
04/10 12:24
Top News – Kledi Kadiu, kryetari i jurisë në DWTS/Balerini i njohur në një rrëfim ndryshe
02/10 09:58
Top News – Dua Lipa e “etur” për rekorde! Këngëtarja shqiptare hyn në historinë e ‘Spotify’
30/09 11:20
Top News – Kaos në koncertin e Daddy Yankee! 4000 persona futen me forcë, policia ndërhyn
28/09 12:47
Top News – Ribashkohet Bora dhe Donaldi, por jo vetëm kaq, ja surprizat…
28/09 12:45
Top News – Vendimi i Akademisë Ruse të Filmit/ Rusia heq dorë nga çmimi Oscar
27/09 16:12
Top News – Fotoja e tyre ‘çmendi’ rrjetin/Khloe Kardashian dhe ylli i ‘365 ditë’, ja e vërteta
27/09 11:14
Top News- John Cena hyn në librin Guinness!/Realizon dëshirat e mbi 600 fëmijëve
26/09 16:25
Top News- Rikthehet ‘talenti i brezave’ Rihanna/ Do të performojë në finalen e Super Bowl
26/09 14:11
Top News – Brenda dasmës së Arminës dhe Shkëlzenit/I japin Fund beqarisë, ja detajet e ceremonisë
26/09 13:27
Top News – Berisha flet në dasmën e Shkëlzenit dhe Arminë/Liri Berisha ‘djeg’ vallen me ‘napolonin’
26/09 11:56
Top News – Nga avionët privatë tek metroja! Çifti Hollivudian përdor transportin publik
24/09 16:54
Top News – Bebe Rexha shpërthen në lot! / Projekti i saj dhe i David Guetta-s renditet i pari
24/09 13:42
Top News – Mourinho, në ritmet e ‘drillit’/ Trajneri i Romës shfaqet në videon e reperit Stormzy
23/09 16:35
Top News – Tërmeti ‘shkund’ Meksikën/Dua Lipa largohet e frikësuar gjatë performancës
23/09 16:12