Top News – “Dhuratë e karantinës”/ Uma Thurman gjen sërish dashurinë
28/10/2020 15:35

Mund të quhet me plot gojën se historia e dashurisë së aktores me famë botërore, Uma Thurman me arkitektin Peter Sabath është si një skenar i denjë për t’u bërë film. Ylli 50 vjecar i Hollivudit e takoi princin e saj të kaltër teksa shëtiste këmbëzbathur në bregun e Long Beach-it, gjatë periudhës së karantinës. Ishte qeni i Peteri që iu afrua e paskësaj, edhe ai vetë. Edhe pse është e vështirë për t`u besuar, arkitekti duket se nuk e kishte idenë se kush ishte Thurman. Sipas gazetës PageSix, Peteri i ka kërkuar ndihmë aktores për t`in ruajtur qenin teksa ai po hynte të notonte. “Ajo i tha po, dhe ka mjaftuar ky episod, që më pas Uma dhe Peter-i të afrohen dhe dashurohen me njëri- tjetrin, madje deri aty sa janë në kërkim të një shtëpie për të jetuar bashkë në Hampton,” vazhdon e njëjta gazetë. PageSix e thekson se Uma dhe Peter-i duken një çift shumë i bashkuar dhe i dashuruar.

Top News – ‘Studio 2054’/ Dua Lipa ‘rishpik’ koncertin
28/11 16:36
Top News – Festoi 30 vjetorin/ Rita Ora me album super-sexy
28/11 16:35
Top News – Krenare që jam Shqiptare/ Dua Lipa uron festën e pavarësisë
28/11 14:55
Top News – Moda, ‘Pillow Boots’/ ’Përgjigjia’ ndaj çizmeve UGG
27/11 22:01
Top News – Rita Ora feston/ Dalin pamjet, 30 vjetori në shtëpi
27/11 18:23
Top News – Rita Ora 30 vjeçe/ Mamaja poston foton nga fëmijëria
26/11 22:31
Top News – Futboll dhe mode/ Maradona, ekstravagant dhe në look
26/11 16:49
Top News – Moda e pandemisë/ Pizhamat-pjesë e garderobes SHIK
26/11 16:23
Top News – Aksident i frikshëm/ Tom Cruise ‘shikon’ vdekjen me sy
25/11 22:40
Top News – Flasin aktoret e njohura/ Dita kundër dhunës ndaj grave
25/11 15:36
Top News – Ankesa e këngëtarit/ Korrupsion edhe te Çmimet Grammy
25/11 15:35
Top News – Dua Lipa e mahnitshme/ Merr çmim në American Music Awards
24/11 21:11
Top News – Ricky Martin dhe partneri i tij, gati për fëmijën e pestë
23/11 16:05
Top News – Braktisi bashkëshortin/ Fox me të dashurin në tapetin e kuq
23/11 16:03
Top News – Lady Gaga e Brad Pitt, bashkë për herë të parë
23/11 16:02
Top News – Jessica-Robert Berishës/ ‘Kam prova për të shkatërruar’
22/11 21:25
Top News – Brigitte Bardot/ ‘Covidin njerziëmi e ka merituar’
22/11 20:58
Top News – Jennifer Lopez pa moshë/ ‘Ndihem e re dhe e fuqishme’
22/11 10:53
Top News – Clooney, mik për kokë/ U dhuron shokëve 1 milionë dollarë
21/11 18:52
Top News – Pas ndarjes me Miley/ Liam shet pronën në Malibu
20/11 22:23