Top News- Dhëndrri qëllon me thikë vjehrrin dhe kunatin/ Djali në gjendje të rëndë
04/12/2022 22:34

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e kësaj të diele në qytetin e Vlorës, në lagjen 24 maji, ku babë e bir janë qëlluar me thikë nga dhëndrri i tyre. Dy të plagosurit janë dërguar me urgjencë në spital, ku djali paraqitet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Top News – Fatkeqësi e dyfishtë për familjen e prekur nga tërmeti/ Sërish në qiell të hapur
31/01 23:06
Top Channel/ Shkrumbohet banesa në Shijak! Shpëton kryefamiljari, digjen mbi 15 milionë lekë
31/01 22:37
Top Channel/ Pas abortit, ndërron jetë 34 vjeçarja, Elbasan prokuroria nis hetimet për dy mjekë
31/01 22:35
Top News – Nënë e dy fëmijëve, ndërroi jetë pas abortit/ Procedohen 2 mjekët për neglizhencë
31/01 22:16
Top Channel/ Dështoi me punëtorët nga Pakistani, biznesmeni nga Fushë-Kruja kërkon t’i kthejë
31/01 19:45
Top Channel/ Turizmi në shifra rekord! Operatorët turistikë: Në 2023 pritet të vijnë në grupe
31/01 19:42
Top Channel/ Antikorrupsioni, vetëm një pikë para! Prej pesë vitesh Shqipëria renditet e 36 ose e 35
31/01 19:39
Top Channel/ Ricchi e Poveri në Vlorë, artistët Nderohen me “Mirënjohje e qytetit”
31/01 19:12
Top News- Humb jetën 34-vjeçarja pas një aborti/ Procedohen 2 mjekët për neglizhencë në mjekim
31/01 17:52
Top News – Alibeaj kandidon edhe në Dimal / 10 bashkitë ku janë prezantuar emrat
31/01 16:36
Top News – Shtyhet seanca, mungon prokurori/ Ulja e dënimit të Tahirit mbetet pezull
31/01 16:34
Top News – Butrinti në Kushtetuese / PD: Na mbështet edhe presidenca
31/01 16:19
Top Channel/ Dëme nga reshjet e shiut/ Lezhë, prej një jave rruga në Zejmen bëhet e pakalueshme
31/01 15:38
Top News – ‘Big Brother’ te ish-Parku, mbi 20 kamera përreth banesës së Shullazit
31/01 15:35
Top Channel/ Përfundojnë gërmimet në tunelin e Llogarasë
31/01 15:32
Top News – Gjiknuri në SHBA / Pritet në kongres, diskutohet ndikimi rus në Ballkan
31/01 15:31
Top Channel/ Korça pa gjykatë apeli, 900 dosjet transferohen në Gjykatën e vetme të Apelit në Tiranë
31/01 15:25
Top Channel/ Shkrihen Gjykatat e Apelit , rreth 2 mijë dosje të Shkodrës transferohen në Tiranë
31/01 15:18
Top Channel/Shkelje e lojë me afatet! Si ‘i mbrojti’ SPAK dy prokurorët e akuzuar për dosjen Ahmetaj
31/01 15:15
Top Channel/ Numërim elektronik në tre bashki, KQZ merr paratë për Kamzën, Vorën dhe Elbasanin
31/01 15:14