Top News- Burri denoncon bashkëshorten: Mori vajzën 17 vjeçe dhe është larguar nga shtëpia
18/03/2023 16:25

Një ngjarje e paprecedentë mësohet që është regjistruar në Babunjë të Lushnjës, ku një grua është larguar në drejtim të paditur së bashku me të bijën 17-vjeçare. Denoncimi për rastin në fjalë është bërë nga bashkëshorti I saj në komisariatin e policisë, teksa policia ka nisur hetimet. Hetimi në fjalë po kryhet nga Specialistët për Hetimin e Trafiqeve të Paligjshme në Drejtorinë Vendore të Policisë së Fierit.

Top News – ‘Zonat e kuqe’ e Tiranës / Qendrat e masazhit në zonën e Unazës së Re
28/03 17:49
Top News – Ul naftën, ngre benzinën/Bordi i Transparencës publikon çmimet e reja
28/03 16:53
Top Channel/ Foreign Policy: Si u shënjestrua Shqipëria nga hakerët- Iranin e ndihmoi Rusia?!
28/03 15:57
Top Channel/ Ulen temperaturat, rikthehet dëbora/ Reshjet e dëborës nisën në zonën e juglindjes
28/03 15:52
Top Channel/ Breshër në Myzeqe, shkatërrohet pjesa më e madhe e pemëve frutore
28/03 15:45
Top Channel/ Hetimet për sulmin terrorist! Policia, 100 mijë euro kush tregon autorët e sulmit
28/03 15:45
Top Channel/ Arsimi profesional, mundësitë që ofron studimi në shkollën teknike ekonomike
28/03 15:39
Top Channel/ Zonë e lirë ekonomike në Kashar, Veliaj: Do jetë në shërbim të bizneseve
28/03 15:36
Top Channel/ Gjyqi për vrasjen e Elbasanit, Prokuroria kërkon Bardhin të dëshmojë! Refuzon gjykata
28/03 15:21
Top News – Në pranga kontrollori në Durrës/ Ryshfet për kalimin e të ndaluarve në zonën shengen
28/03 15:21
Top News- Sulmi ndaj TCH, thirrja nga Kuvendi: Të gjenden autorët e garantohet siguria e medias
28/03 15:19
Top Channel/ PD: Ishte sulm terrorist! Solidarizim me Top Channel, të gjenden sa më shpejt autorët
28/03 15:11
Top News – Arsenali i armëve në shtëpinë me qira/ Fatjon Murati ‘ja hedh’ me 3 vite burg
28/03 15:10
Top News – Mashtruesit me makina luksoze/Premtonin se do t’i blinin, por nuk paguanin asgjë
28/03 15:06
Top News – Dimri i vonuar / Në Korçë rikthehen reshjet e dëborës
28/03 14:54
Top Channel/ Të dehur në timon/ Arrestohen 9 shoferë, pezullohen 65 leje drejtimi në Tiranë
28/03 14:30
Top Channel/ Mjeti që përdorën autorët e sulmit, i vjedhur! Pronari: Ma mori roja i hotelit në Tale
28/03 13:53
Top News – Shtëpi bari në Krujë/ Arrestohen dy vëllezër, vidhnin edhe energjinë
28/03 13:44
Top News – Kurti- U trondita pas sulmit në TCH/ Kryeministri ngushëllon familjen e Pal Kolës
28/03 13:42
Top Channel/ Shiu dhe breshëri shkaktojnë dëme në kultivimin e pjeshkës në zonën e Myzeqesë
28/03 13:39