Top News – Bëhen me djalë/ Arbana Osmani e Eduart Grishaj
19/10/2020 16:41

Pritjes së ëmbël i erdhi fundi; Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj u bënë prindër të një djali këtë të hënë.

Top News – Si 28 vite më pare/ Kate Moss pozon për ‘Vogue’
02/12 16:49
Top News – Rita Ora nis hetimin/ Kërkon spiunin që i prishi festën
02/12 16:49
Top News – Lady Gaga, dentistë …! / ‘Sozia’ e këngetares, vip në rrjet
02/12 15:37
Top News – Nuk jam grua! Aktorja e famshme trondit audiencën
01/12 22:45
Top News – Maradona, trashëgimia/ Shfaqen edhe 6 fëmijë të tjerë
01/12 21:05
Dua Lipa vazhdon ngjitjen/ Spotify, këngët më të dëgjuara të 2020
01/12 15:50
Top News – Shkeli masat e izolimit/ Rita Ora kërkon publikisht ndjesë
30/11 19:29
Top News – ‘Ndëshkohet’ Rita Ora/ Theu masat anti-covid për ditëlindje
30/11 13:56
Top News – Sharon Stone pa limit/ 62 vjeçe dhe ende mahnit
30/11 11:10
Top News – ‘Studio 2054’/ Dua Lipa ‘rishpik’ koncertin
28/11 16:36
Top News – Festoi 30 vjetorin/ Rita Ora me album super-sexy
28/11 16:35
Top News – Krenare që jam Shqiptare/ Dua Lipa uron festën e pavarësisë
28/11 14:55
Top News – Moda, ‘Pillow Boots’/ ’Përgjigjia’ ndaj çizmeve UGG
27/11 22:01
Top News – Rita Ora feston/ Dalin pamjet, 30 vjetori në shtëpi
27/11 18:23
Top News – Rita Ora 30 vjeçe/ Mamaja poston foton nga fëmijëria
26/11 22:31
Top News – Futboll dhe mode/ Maradona, ekstravagant dhe në look
26/11 16:49
Top News – Moda e pandemisë/ Pizhamat-pjesë e garderobes SHIK
26/11 16:23
Top News – Aksident i frikshëm/ Tom Cruise ‘shikon’ vdekjen me sy
25/11 22:40
Top News – Flasin aktoret e njohura/ Dita kundër dhunës ndaj grave
25/11 15:36
Top News – Ankesa e këngëtarit/ Korrupsion edhe te Çmimet Grammy
25/11 15:35