Top News-Ana Lleshi feston ditëlindjen/Atdheu surprizon të gjithë me urimin e veçantë
02/08/2021 13:05

Një nga konkurentet më dinamike dhe impulsive të përputhen ishte padyshim ana Lleshi. Së fundmi ajo ka festa ditëlindjen, kun ë një ditë kaq të vecantë nuk mund të mungonbin as urimet e miqve të saj. Para daljes nga emisioni ajo pati një shkëndijë dashurie me Atdheun I cili gjithnjë ka shprehur respektin dhe konsideratën që ka për të. Hitstoria e tyre u npërpreë në mes për shkak të përjashtimin të Anës nga emisoni por Atdheu nuk zgjodhi ti shkonte nga pas.

Top News – ‘Nipi im shpëtoi jetën e 3 personave’/ Aktorja rrëfen dhimbjen që ndjen humbjes së madhe
18/09 17:27
Top News – ‘Po sikur të të tradhtonte!’/ Reperja jep mesazhin për të gjitha vajzat
18/09 17:24
Top News – Nuk u nominua për ‘Oscar’/ Jennifer Lopez befason me deklaratën për ‘Hollywood’
18/09 17:12
Top News-Loredana plas ‘bombën’ e radhës/Ja çfarë pritet të ndodh së shpejti me Don Xhonin
18/09 14:09
Top News-‘Bebi’ i Lil Nas X është këtu/Reperi ndan momente nga salla e lindjes
18/09 14:08
Top News-Gjykimi në Hagë/ Mozzik bën thirrje-Lironi Veselin dhe Thaçin
18/09 14:08
Top News-Lidhja me Kanye West/Irina Shayk tregon më në fund të vërtetën
18/09 14:07
Top Channel/ Publiku përzgjedh konkurrentët në Për’Puthen/ Kush do zgjidhet nga djemtë?
18/09 13:00
Top News- Përralla e Simona halep/ Tenistja martesë surprizë me milionerin maqedonas
16/09 23:07
Top Channel/Komentoi negativisht vaksinën kundër Covid-19, Nicki Minaj e ftojnë në Shtëpinë e Bardhë
16/09 20:51
Top News-Kritikoi efektivitetin e vaksinave/Këngëtarja merr ftesë speciale nga Shtëpia e Bardhë
16/09 16:50
Top News-Unaza e Meghan bën bujë të madhe/Marka prodhuese zbulon çfarë fshihet pas saj
16/09 16:48
Top News-E kemi ditur gjithnjë gabim/E vërteta që fshihet pas fotove të princëshë Dianës
16/09 14:20
Top News-‘Rumania ende në kohën e Çausheskut’/Bashkëshorti i Angela Martinit paralajmëron padi
16/09 14:19
Top News-Askush nuk e priste/AKTORI I ‘LA CASA DE PAPEL’ DO TË BËHET BABA
16/09 13:59
Top News-Nominohet për çmimin e madh në Suedi/Dafina Zeqiri regjistron një tjetër sukses në muzikë
16/09 13:56
Top News – U ‘kap mat’ në Dubai me të dashurin/ Reagon Shqipja- Nuk kam turp ta reklamoj
15/09 20:09
Top Channel/ Pa komplekse, Chrissy Teigen zbulon ndërhyrjen estetike në fytyrë
15/09 19:31
Top News – U arrestua për armëmbajtje pa leje/ Lirohet nga burgu këngëtarja Fjolla Morina
15/09 19:01
Top News-Arrestohet reperi i njohur/Përsëri në telashe, sherr në një klub nate
15/09 13:38