Top Channel/ Sara Hoxha fiton DWTS/ Përfundon spektakli i vallëzimit “Dancing With The Stars”
02/01/2023 12:03

Spektakli më popullor, Dancing With the Stars, ka kurorëzuar 13 javë gare, duke i dhënë kupën e artë dhe 50 mijë euro Sara Hoxhës. Blogerja së bashku me partnerin e saj Luixhino u vlerësua me pikë të barabarta nga juria me çiftin tjetër Elhaida dhe Ledian, por votat e publikut u dhanë atyre fitoren e këtij sezoni të parë të Dancing. Në finale gjithashtu garonin Megi Pojani dhe Ardit Çuni.

Top News/ Mc Kresha habit me deklaratën, ja me kë nuk do bashkëpunojë kurrë
15/06 13:39
Top News/ Rihanna pozon gjysmë nudo për revistën ‘Perfect’
15/06 13:31
Top News/ Luiz Ejlli dhe Melinda Ademi sjellin këngën e re ‘Shqiptare’
15/06 11:34
Top News/ Kush mungoi? Brenda festës së ditëlindjes së Roza Latit
14/06 14:15
Top News/ ‘Ku gjen më mirë’, Bebe Rexha befason në fotografitë e reja
14/06 12:52
Top News/ Era Istrefi sjell video provokuese nga prapaskenat e klipit të ri
14/06 12:17
Top News/ ‘Lëre rehat Bardhin’, Egla i del kundra Sara Gjordenit
14/06 11:12
Top News/ Olta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë
14/06 11:11
Top News/ Hailey Bieber zbulon për fansat vështirësinë që po kalon në shtatëzani!
13/06 14:39
Top News/ Mozzik thumbon estradën, Në prag të publikimit të albumit
13/06 13:27
Top News/ Getinjo sot feston ditëlindjen, ka një falënderim
13/06 12:07
Top News/ Fifi flet për raportin me Flori Mumajesin ‘Kam një vit që i shkruaj por…’
13/06 11:46
Top News/ Megi Pojani shfaqet joshëse me pozat e saj në bikini, nis pushimet në Maldive
12/06 17:02
Top News/ Rihanna tregon flokët e saj natyralë, në prezantimin e linjës së saj të re ‘Fenty Hair’
12/06 13:31
Top News/ Oprah Winfrey shtrohet me urgjencë në spital
12/06 13:28
Top Channel/ “Amen, drita e jetës”! Xhensila feston 7-mujorin e djalit, “surprizon” Besin duke…
12/06 13:14
Top News/ ‘Lëre Gracianon se nuk bën’, Argjira Spanca habit me përgjigjen..
12/06 11:26
Top News/ Ia bllokoi këngën në YouTube, flet ish-menaxheri i Taynës
11/06 17:37
Top News/ Kim Kardashian ndan fotografi me veshjen ‘If’ të Janet Jackson 23 mijë euroshe
11/06 17:35
Top News/ Brenda vilës luksoze të Lionel Messit në Majemi të Floridas
11/06 15:31