Top Channel/ Përputhen, 500 milionë shikime/ Rekord i audiencës së një programi televiziv shqiptar
08/05/2021 20:07

Përputhën ka shënuar rekordin absolut të një programi televiziv në Shqipëri. Nga shtatori deri më tani, videot e emisionit kanë patur 500 milionë shikime në kanalin youtube. Shikueshmëria është jashtëzakonisht e madhe e programit në transmetimet live të tij në top channel. Por ndërkohë ndjekësit e programit janë shumë besnik dhe i rikthehen videove të përputhen që ndodhen në kanalin zytar të top channel në yotube.

Top News – ‘S’më linte të shkoja në tualet’/ Antonela trondit me rrëfimin për ish të dashurin
14/06 11:27
Top News – Mevlani sulmon Ledjanën/ ‘Në jetën time jap shumë e marr pak’
14/06 11:26
Top News – Shenjat e lëkurës, rrezik i madh/ Ja çfarë të bëni për të mbrojtur lëkurën tuaj
13/06 11:20
Top News – Sherr mes vajzave të ‘Përputhen’/ Ish-konkurentet i nxjerrin të gjitha ‘në shesh’
13/06 10:50
Top News – Lidhja me Beartin ishte toksike/ Tea nuk rezervohet, flet për jetën e saj private
13/06 10:50
Top Channel/ Gilberta dhe Iliri ulin gjakrat, tym i bardhë në horizont
12/06 22:34
Top News – U ndanë nga vëllezërit binjak/ Jonida dhe Bora ende mike me njëra-tjetrën
11/06 22:50
Top News – Ola e Jasmina i japin fund miqësisë/ Pas ribashkimit mikeshat ‘përplasen’ përsëri
11/06 22:48
Top Channel/ “Për’puthen” në Elbasan, turi për përzgjedhjen e kandidatëve në sezonin e ri
11/06 22:27
Top News – ‘Moj Donika, moj drita ime’/ Elvana Gjata i bën dedikimin e emocionues nënës
11/06 22:25
Top News – Telashe për Jennifer Lopez/ Dikush tenton të fus në kurth aktoren e njohur
11/06 22:24
Top News – Don Xhoni surprizon fansat/ Reperi zbuon një pjesë nga kënga e tij më e re
11/06 22:24
Top News – Shkëlqeu në videoklipin e italianit/ Balerina shqiptare shënon një tjetër sukses
11/06 15:47
Top News – Rita Ora në romancë me 45-vjeçarin/ ‘Diva’ e muzikës ‘kapet mat’ me regjisorin
11/06 12:53
Top News – Modelja e njohur shuan zërat/ Kourteney zbulon arsyen e ndarjes nga Travis
11/06 12:52
Top News – ‘Vipat’ rikthejnë vitet 90’/ Njihuni me aksesorin që po bën namin këtë vit
11/06 11:05
Top News – Getinjo nuk i ndal ‘thumbat’/ I habit të gjithë me deklratën e tij të fundit
11/06 11:04
Top News – Humbi peshë pa mbajtur dietë/ Tuna habit me format e saj pas shtatzënisë
10/06 19:54
Top News – Fansat e ngatërruan me Loredanën/ Zbulohet identiteti i vajzës përkrah ardianit
10/06 19:53
Top News – Ishte apo jo Bearti..! Fansat e Encës zbulojnë detaje të reja
10/06 18:33