Top Channel/ Itali shqiptari tenton të vrasë gruan, e motra kap grykën e pushkës!
22/06/2021 14:03

Në fillim, është përpjekur ta mbysë me duar e pastaj kapi pushkën. Po të mos ishte për ndërhyrjen e rrufeshme të kunatës që mbëertheu grykën e armën duke e larguar nga e motra, shpërthimi i zemëratës së 37 vjecarit shqiptar, banues në Itali, Ervis Beqiraj mund të kishte përfunduar në tragjedi. Për fat të mirë, plumbi përfundoi në dysheme. Beqiraj është arrestuar tashmë nga policia italiane nën akuzën e keqtrajtimit të bashkëshortes dhe vrasje te mbetur ne tentative. Sherri i radhës në shtëpi ishte pasojë e një përzierjeje droge dhe xhelozie, shkruajnë mediat vendase. Motra e bashkëshortes së 37 vjecarit, e cila duket se i shpëtoi asaj jetën, ishte vetëm për disa ditë në banesën e tyre sepse kishte në plan të lëvizte. Në tentativat për të parandaluar ngjarjen e rëndë, gruaja mori një goditje të fortë nga shqiptari, që i cau daullen e veshit. Mësohet se në kohën kur kishte vrapuar të merrte armën nga dollapi, ai i thërriste te shoqes: “Më thuaj të vërtetën, ose askush nuk del i gjallë nga këtu”.

Top Channel/ Astrazeneca e pranuar në 119 shtete, Sinovac përdoret në 30 vende
25/07 20:27
Top News-Nuk e mori seriozisht koronavirusin/Ndërron jetë amerikani që refuzoi të vaksinohej
25/07 19:59
Top News – Tajfuni godet Kinën Lindore/Vetëm pak ditë pas kaosit nga përmbytjet
25/07 18:55
Top News – Francezët vërsulën në protestë/Kundër vendimit për certifikatën e vaksinimit
25/07 18:55
Top News – ‘Joe Biden i paaftë për punë’/ Ish-mjeku i shtëpisë të bardhë deklarat të forta
25/07 17:36
Top News-Rikthehen përmbytjet në Belgjikë/ Autoritetet belge paralajmërojnë mot të keq
25/07 12:49
Top News – Serial killeri i lojërave flirtuese/Fotot provokuese të viktimave e daljet televizive
25/07 11:58
Top News-Rrëshqitje dheu në Indi/ Rritet bilanci, shkon në 136 numri i viktimave
25/07 11:04
Top News – Zjarre masive në Californi/ Digjen sipërfaqë të mëdha toke dhe shumë banesa
25/07 11:04
Top News – Varianti Delta në Australi/ Masat kufizuese, qytetarët ngrihen në protestë
25/07 11:03
Top Channel/ Shkëndija zjarri në bord, me një lëvizje fotografi shpëton avionin!
25/07 10:22
Top Channel/ Laguna në Argjentinë bëhet rozë për një arsye “të tmerrshme”!
25/07 09:22
Top Channel/ Las Vegasi “ndalon” barin: “Po na merr ujin, hiqeni”!
25/07 09:21
Top Channel/ Demonstratë në Romë kundër pasaportës së detyruar të vaksinës
24/07 21:04
Top Channel/ Përpjekje ajrore kundër zjarreve masive në Nevada, SHBA
24/07 21:04
Top Channel/ Përleshje dramatike në Paris kundër pasaportës së vaksinës
24/07 21:03
Top Channel/ Rusia dërgon 88 ton ndihma për Kubën me urdhër të Putin
24/07 21:02
Top News – Temperatura ndëshkuese… SHBA para një tjetër vale të nxehti
24/07 17:43
Top News – Miku i mirë në ditë të vështirë/ Rusia ndihmon Kubën pas protestave antiqeveritare
24/07 17:15
Top News – Rrufetë pas përvëlimit/ Shi, breshër dhe erë e fortë në Britani
24/07 17:14