Top Channel/ Do të trafikonte armë zjarri dhe municion luftarak drejt Greqisë, arrestohet 18-vjeçari
05/10/2022 18:54

Një 18-vjeçar është vënë në pranga, pasi dyshohet se do të trafikonte armë zjarri dhe municion luftarak drejt Greqisë. I riu me iniciale O. S., banues në Korçë nuk iu bind urdhrit të policisë për të ndaluar, pas konstatimit të armëve në automjetin që drejtonte. Në operacionin hetimor një mujor të koduar “Fajanca”, u sekuestruan 1 armë zjarri (pushkë automatike), municion luftarak, 2 fitila zjarrpërcjellës dhe automjetin.

Top Channel/ “Jemi policia”, grabitësit me armë terror të moshuarve. Shkëmbejnë zjarr me policinë
09/12 22:07
Top Channel/ Shkarkonte inerte në një tokë pranë rrugës në Dhërmi, nën hetim shoferi i kamionit
09/12 21:56
Top News/ Tentativë grabitje me armë/ Të dyshuarit konflikt me policinë humbasin gjurmë
09/12 21:52
Top Channel/ Grabitje me armë në Tiranë! Autorët hapin zjarr ndaj policisë
09/12 21:13
Top Channel/ Pakënaqësia e nxënësve/ Psikologët shkollorë komentojnë rezultatet e “Pisa 2022”
09/12 19:51
Top Channel/ “Nuk ka virus të ri nga Kina”/ Mjeku Arjan Harxhi shpjegon “pneumoninë e bardhë”
09/12 19:46
Top Channel/ Blegtorët e luginës së 1000 luleve! Tradita baritore sot kërkon mbështetje
09/12 19:45
Top News/ ‘Rama dha miliona për blerje votash’/ Berisha-Gabuam kur braktisëm zgjedhjet, ta korrigjojmë
09/12 19:27
Top News/ Merr flakë makina në Fier, policia dyshon për…
09/12 16:47
Top News/ 1 mln euro për kokën e Laert Haxhiut/ Media greke: Aldo Bare e kërkon të eliminuar
09/12 16:45
Top News/ Rekordi i Shqipërisë/ Mbi 6.7 mln turistë hynë në vend vetëm nga Rinasi
09/12 15:52
Top News/ Merr flakë makina në Fier, policia dyshon për…
09/12 15:47
Top News/ Shiste drogë në Patos/ Arrestohet 33-vjeçari, sekuestrohen shuma parash
09/12 15:37
Top Channel/ Antikorrupsion edhe në shkolla! Edukata kundër paligjshmërisë do nisë që në banka
09/12 15:12
Top Channel/ Goditjet ndaj industrisë fasone! Fasonet e Durrësit dhe Krujës, situata është e rëndë
09/12 15:06
Top Channel/ Shkrumbohet nga flakët një makinë në aksin Fier-Fermë, dyshohet për defekt elektrik
09/12 15:04
Top Channel/ Nisin arrestimet, 4 në pranga! Zbatohen masat e SPAK për inceneratorin e Tiranës
09/12 15:03
Top News/ Ndërtimet pa leje/ Balla- Do të çelim një fazë të re të IKMT
09/12 14:42
Top News/ Komiteti Olimpik Mesdhetar në Shqipëri/ Rama: Mbështesim Kosovën si organizatore
09/12 13:02
Top News/ Përurohet Qendra Rinore në Petrelë/Veliaj-Do funksionojë edhe si qendër multi-funksionale
09/12 13:00