Top Channel/ Dje konfirmoi shtatzëninë, Kylie Jenner poston sot fotot e para me barkun e rrumbullakosur
09/09/2021 21:18

Ndërkohë që lajmi i shtatzënisë së dytë të Kylie Jenner “pushtoi” mediat rozë një ditë më parë, miliarderja 24-vjeçare ka ndarë sot fotot e para me barkun e rrumbullakosur. Ylli i reality show ka publikuar në Instagram disa fotografi e veshur me një fustan e pardesy të bardhë, teksa ndodhet në Nju Jork për Javën e Modës. Postimin, Kylie e ka shoqëruar me një emoji me një beb-ëngjëll. Sipërmarrësja e njohur, e cila po pret fëmijën e dytë me Travis Scott, publikoi dje videon IGTV ku konfirmoi lajmin e shtatzënisë. Në klipin 90 sekondësh shfaqej Kylie dhe Travis teksa merrnin përgjigjen e testit deri ne momentin kur lajmëronin edhe mamanë e saj Kris Jenner, si dhe duke bërë një vizitë te gjinekologu bashkë me vajzën e tyre 3-vjeçare Stormi Webster.

Top Channel/ “Je ylli më i bukur në miliarda yje”/ Betimet që i dhanë njëri-tjetrit Klea dhe Elgiti
05/06 15:09
Top News – Beyoncé mban koncertin e radhës/ I dhuron personelit të hotelit bileta 900 euro
05/06 15:03
Top News- Paguan dyfish, por ka një kërkesë të veçantë/ Shakira po kërkon një dado për fëmijët e saj
05/06 14:58
Top News – Një tjetër sukses për Luiz Ejllin/ Kënga e re, e 15-ta si ‘trending’ në mbarë botën!
05/06 11:57
Top Channel/ Luiz Ejlli publikon këngën e re. “Përgjithmonë” balada që pritet të thyejë rekorde
03/06 22:28
Top Channel/ Mauro Icardi blen makinën më të shtrenjtë në botë
03/06 19:40
Top News – U akuzua për përdhunim/ Aktori shpallet fajtor, rrezikon deri në 30 vite burg
02/06 15:28
Top News – Jennifer Lopez dhe Ben Affleck/ Blejnë kompleksin e ri 60 milionë dollarë
02/06 14:36
Top News-Lidhja e tyre s’është më sekret/Kylie dhe Timothee fotografohen së bashku
02/06 10:11
Top News – Jori Delli në telashe / Vidoet e modeles janë të ndaluara në këtë shtet!
01/06 15:22
Top News – Pink bën dush në natyrë/ Këngëtarja shfaqet nudo në rrjetet sociale
01/06 09:58
Top News – Bashkëpunim me njëri-tjetrin?/ Luizi poston foto krah Oltës- Filloi…
01/06 09:41
Top News – I dha fund lidhjes me Pete Davidson/ Kim Kardashian zbulon arsyen e ndarjes
31/05 16:28
Top News – Pushime në brigjet e Italisë/ Di Caprio fotografohet më një tjetër vajzë
31/05 14:48
Top News – Baba për herë të katërt / E dashura 30-vjeçare e Al Pacinos shtatzënë
31/05 09:49
Top News – Fansat bojkotojnë Taylor Swift/I kërkojnë të ndahet nga i dashuri i ri
31/05 09:47
Top News – Dua Lipa në botën e modës/ Dizenjon koleksionin e parë Versace
30/05 19:26
Top News-‘Kënga e radhës…’/Nita poston fotot me Luizin dhe…
30/05 10:30
Top News-Shakira nuk di të ndalet/Bashkon forcat me bizarrap për të ‘thumbuar’ Pique
29/05 10:46
Top News-Gjërat po bëhen serioze/Bad Bunny dhe Kendall po njihen me familjet
29/05 10:42