Top Channel/ Detajet e rënda: Caroline vdiq në agoni, i shoqi iu afrua kur ishte në gjumë!
20/06/2021 12:25

Caroline Crouch, nëna e re 20 vjecare që u vra në Greqi në sy të fëmijës 11 muajsh, vdiq në agoni thotë The Sun. Bashkëshorti i saj, Babis Anagnostopulos iu afrua kur ajo ishte në gjumë dhe e mbyti për 5 apo 6 minuta. Raporti mjerko-ligjor tregon se e reja vdiq ngadalë në agoni. Trupi i saj ishte mbushur me shenja e mavijosje, që tregojnë se ka luftuar fort përpara se të ndërronte jetë. të dhënat e orës smart që Caroline kishte në dorë, tregojnë se vdiq ndërmjet orës 4.05 dhe 4.11 të mëngjesit. Disa minuta përpara, rreth orës 3.58 rrahjet e zemrës ishin të qeta, si ato të një njeriu që është duke fjetur. Pastaj, shpërthejne papritur ne 4.05 duke treguar një gjendje ekstreme mendore dhe stresi fizik, shkruan gazeta e njohur britanike sipas të cilës, Caroline ishte marrë me kickboxing e në këtë sport, mbante rripin e zi. Ajo ka luftuar për 10 minuta për jetën e saj, përpara se të dorëzohej. piloti 33 vjecar rrëfeu dy ditë më parë se ishte ai vrasësi is ë shoqes që kërcënonte ta lintee të merrte dhe fëmijën me vete. Babis pohoi gjithashtu se e kishte sajuar të gjithë historinë e grabistëve te pamëshirshëm shqiptarë që sic thoshte, i kishte vënë armën në kokë edhe vajzës së vogël pasi gjoja kishin mësyrë shtëpinë e ciftit në Glika Nera. Kulmi i hipokrizisë së tij mbërriti u perqafonte në funeral nënën e viktimës, së cilës, sic pohoi më vonë, nuk i kishte shkuar kurrë në mendje se e bija do të vdiste nga duart e njeriut që i kishte premtuar dashuri të përjetëshme.

Top News – Serial killeri i lojërave flirtuese/Fotot provokuese të viktimave e daljet televizive
25/07 11:58
Top News-Rrëshqitje dheu në Indi/ Rritet bilanci, shkon në 136 numri i viktimave
25/07 11:04
Top News – Zjarre masive në Californi/ Digjen sipërfaqë të mëdha toke dhe shumë banesa
25/07 11:04
Top News – Varianti Delta në Australi/ Masat kufizuese, qytetarët ngrihen në protestë
25/07 11:03
Top Channel/ Shkëndija zjarri në bord, me një lëvizje fotografi shpëton avionin!
25/07 10:22
Top Channel/ Laguna në Argjentinë bëhet rozë për një arsye “të tmerrshme”!
25/07 09:22
Top Channel/ Las Vegasi “ndalon” barin: “Po na merr ujin, hiqeni”!
25/07 09:21
Top Channel/ Demonstratë në Romë kundër pasaportës së detyruar të vaksinës
24/07 21:04
Top Channel/ Përpjekje ajrore kundër zjarreve masive në Nevada, SHBA
24/07 21:04
Top Channel/ Përleshje dramatike në Paris kundër pasaportës së vaksinës
24/07 21:03
Top Channel/ Rusia dërgon 88 ton ndihma për Kubën me urdhër të Putin
24/07 21:02
Top News – Temperatura ndëshkuese… SHBA para një tjetër vale të nxehti
24/07 17:43
Top News – Miku i mirë në ditë të vështirë/ Rusia ndihmon Kubën pas protestave antiqeveritare
24/07 17:15
Top News – Rrufetë pas përvëlimit/ Shi, breshër dhe erë e fortë në Britani
24/07 17:14
Top News/ Protesta kundër izolimit/ 57 arrestime pas marshimeve në qytetet e Australisë
24/07 16:36
Top News/ Tokio 2020, ‘nga shiu në breshër’/ Pas Covid-19, një tajfun kërcënon Lojrat Olimpike
24/07 16:36
Top News/ CIA do hetojë sëmundjen misterioze/ Një task force do të merret me sindromën e Havanës
24/07 16:36
Top News/ Vodhën 2 mln USD energji elektrike/ Policia malajaziane asgjësoi 1069 pajisje të Bitcoin
24/07 16:35
Top News – I armatosur dhe budalla/ Vodhi ambulancën me gjithë pacientin brenda
24/07 16:23
Top News – Mohimi i gjenocidit në Bosnje/ Ndalohet e dënohet me ligj, ndryshon kodi penal
24/07 15:39