Tentoi të korruptonte policin pasi e kapi pa rrip, ja çfarë i ndodh shoferit në Tiranë
11/07/2020 14:29

Një person i cili drejtonte mjetin pa vendosur rripin e sigurimit dhe tentoi të korruptonte punonjësin e Policisë Rrugore për të shmangur masën administrative, u arrestua.

Top News – ‘Beteja ime me covid’/ Nora Malaj-pas 16 ditësh jam mirë
07/08 23:10
Top News -Deklarata e Piperos/ Të infektuarit aktive janë më shumë
07/08 23:08
SHBA, bilanc tragjik nga Covid-19/ Arrin në 160 mijë numri i viktimave nga Covid-19
07/08 20:21
135 raste të reja dhe 1 humbje jete/ Tirana shënon numrin rekord të infektimeve në një ditë
07/08 19:57
Tërmeti, dosja e parë në Gjykatë/ Bashkoi dy apartamentet, i bëri furrë buke dhe …
07/08 19:51
Top News – SHBA-mbështesim SPAK/ ‘Jo kërcënime për punën e tyre’
07/08 19:47
Ylli Ndroqi apelon sekuestron/ Të gjithë pronat janë vënë nën administrimin e shtetit. Edhe mediat
07/08 19:43
“Mbështesim me forcë SPAK”/ SHBA: Të bëjnë punën pa kërcënime dhe kanosje
07/08 19:32
Top News – Covid-19 në Kosovë/ 3 viktima, 181 raste të reja
07/08 19:24
Top News – Investime në Dimal/ Klosi-destinacion i ri turistik
07/08 18:48
Top News – OFL formular Jambellit/ Urdhëruesi i vrasjes së Artan Cukut
07/08 18:06
Top News – Propozimi i djeg shtëpinë/ I riu shqiptar nuk dorëzohet
07/08 17:32
Top News – Covid-19, bilanci/ 135 raste të reja, 1 humbje jetë
07/08 17:28
Top News – Më pak aksidente, ‘harron’ izolimin/ Lleshaj nxjerr shifrat
07/08 16:51
Top News – Meta, thirrje qeverisë/ ‘Covid, të mbrohet biznesi i vogël’
07/08 16:49
Kontrolle me radarë/ Shpejtësi dhe celular në timon, ndëshkohen disa shoferë
07/08 16:45
Covid-19/ Ministria e Shëndetësisë: 135 raste të reja dhe 1 humbje jete në 24 orë
07/08 16:26
Ylli Ndroqi apelon sekuestron/ Të gjithë pronat janë vënë nën administrimin e shtetit. Edhe mediat
07/08 16:00
I këputi kokën nënës/ Pogradec, autori me probleme mendore dhe përdorues droge
07/08 15:50
Pandemia na bëri patriotë/ Agjencitë turistike, udhëtime dhe pushime vetëm në Shqipëri
07/08 15:48