Shqipëria e viteve ’80, Michel Setboun hap ekspozitën në COD
10/07/2018 20:15

Shqipëria e fillimviteve ’80 ka qenë dramatike, e përvuajtur, e izoluar, me frikëra dhe pa fe. Kështu e përcakton në fotografitë e tij dokumentuese, fotoreporteri francez Michel Setboun.

Top Channel/ “Il Trittico”, në Teatrin e Operës! Vepra e Puçini do vendoset në skenë në 29 shkurt
27/02 15:26
Top Channel/ Karnavalet tërheqin turistë/Magjia e festës tre ditore në Shkodër. Qëndroi edhe Rama
25/02 15:19
Top Channel/ Karnavalet e Shkodrës. Atmosferë elektrizuese në qytet. Festës i bashkohet edhe Rama
24/02 22:18
Top Channel/ Karnavalet në Shkodër/ Rama i bashkohet atmosferës festive në sheshin përpara bashkisë
24/02 20:08
Top News/ Karnavalet e Shkodrës, Rama i bashkohet festës në shesh
24/02 20:02
Top Channel/ Ambasadore e paqes/ Vlerësohet me çmim dhe moderatorja e Top Channel, Bieta Sulo
24/02 19:56
Top Channel/ Karnavalet e Shkodrës ! Dita e dytë, vazhdon festa me maska në qytet
24/02 12:53
Top Channel/Gjirokastër/ “Një vrasje e vogël aksidentale”, komedia nga trupa teatrore e Mitrovicës
24/02 12:37
Top Channel/ Karnavalet, një spektakël i vërtetë dritash! Festa zgjat tri ditë në rrugët e Shkodrës
23/02 21:11
Top Channel/ Karnavalet e Shkodrës/ Festa për tre ditë në rrugët e qytetit. Sonte është Lights Show
23/02 20:01
Top Channel/ “Grabjani rrëzë kodrave”, diskutimi me nxënësit. Libri që tregon vuajtjet në komunizëm
20/02 19:59
Top Channel/ “Introspeksion”/ Ekspozita e pikturës në galerinë e artit në Tiranë
19/02 19:58
Top Channel/ Në rrezik sinagoga e Sarandës/ Fadromat dhe çekiçët po gërmojnë pranë rrënojave antike
18/02 20:11
Top Channel/ Ekspozitë e artistit nga Kosova/ Kamuran Goranci sjell veprat e koduara
18/02 12:35
Top Channel/ Në rrezik sinagoga e Sarandës, po gërmohet pranë rrënojave antike në qendër të qytetit
17/02 20:01
Top Channel/“7 minuta” shfaqet në Korçë!Drama e 11 punonjëseve përballë rrezikut të humbjes së punës
14/02 12:36
Top Channel/ Filmi shqiptar “Këtu vallëzohet me hijet” rrëmben dy çmime në Londër. TCH media partner
13/02 19:54
Top Channel/ Artisja më e mirë abstrakte, Adela Osmani vlerësohet nga Impact leadership Global Award
12/02 20:03
Top Channel/ Botimet bizantine/ I dhurohet bibliotekës kombëtare fondi me 150 tituj
08/02 19:56
Top Channel/ Titulli më i ri për Tiranën/ Shpallet Kryeqyteti Mesdhetar i Kulturës dhe Dialogut 2025
07/02 19:53