Pemët në Evropë, 400 rrezikohen nga zhdukja
28/09/2019 11:11

Gështenja e egër është përfshirë në listën zyrtare të pemëve të rrezikuara nga zhdukja.

Top Channel/ “Dosja e baxhanakut të Ramës në SPAK”, Berisha: Ka bërë tendera…
14/06 23:25
Top Channel/ Furtunë në qeverinë greke, Mitsotakis ndryshon katër ministra, shtatë zëvendës/ministra
14/06 23:12
Top Channel/ Zjarri në Shkodër, 5 banesa të djegura dhe 25 njësi tregtare
14/06 23:10
Top Channel/ Stoltenberg: Propozimi i Putinit përmbush vetëm qëllimet e Rusisë
14/06 22:44
Top News/ Zbulohen armë në Mitrovicën e Veriut, në kërkim 2 persona
14/06 22:35
Top News/ Bletaria në rrezik, ndryshimet klimatike po vështirësojnë punën e bletërritësve
14/06 22:30
Top News/ Digjet tregu dhe banesat në Shkodër/ Flakët dalin nga kontrolli, ndërhyrje nga ajri
14/06 22:14
Top News/ Dy muaj me këmbë e duar të lidhura, 27-vjeçari rrëfen si u mbajt peng në Gaza
14/06 21:52
Top News/ A do shpëtojë dhe Beleri si aktivistja italiane? Fitoi lirinë pasi u bë eurodeputete
14/06 21:50
Top Channel/ Zjarri që përfshiu tregun, shtëllunga të mëdha tymi mbi qytet! 5 banesa të djegura
14/06 21:41
Top Channel/ Zjarri në Shkodër shkrumbon pesë shtëpi! Në zonë mbërrin helikopteri
14/06 21:35
Top Channel/ “Situatë e paprecedent”/ Prefektja e Shkodrës: Kemi lokalizuar perimetrin e zjarrit
14/06 21:01
Top Channel/ Zjarri i frikshëm në Shkodër, kryebashkiaku: Prej një orë e gjysmë luftë e vërtetë!
14/06 21:00
Lajmet kryesore të ditës – Top News, 14 Qershor 2024
14/06 20:42
Top News/ Flakët “përpijnë” tregun në Shkodër, nuk shpëtojnë as banesat. Evakuohen banorët nga zona
14/06 20:13
Edicioni Informativ, 14 Qershor 2024, Ora 19:30
14/06 20:03
Top Channel/ Mitsotakis në krye të BE? “Politico” flet për komplot të Michel kundër Von der Lyen
14/06 20:01
Top Channel/ Negociatat për paqe! Biden marrëveshje me Zelenskyn, Putin bën ofertë me kushte
14/06 20:00
Top Channel/ Dita e dhurimit të gjakut/ Këtë vit janë regjistruar 40% më shumë dhurues të gjakut
14/06 19:53
Top Channel/ Shqipëria në rrjetin SEPA/ Do kursehen qindra mln euro nga transfertat e emigrantëve
14/06 19:49