Top Story/ Si u rrëmbye 24-vjeçari Elvis Troqe, pak orë përpara fejesës
28/11/2018 21:13

Një tjetër djalë i ri zhduket mbrëmjen e 17 korrikut 2018 në Vlorë. Elis Troqe, 24 vjeç rrëmbehet në mes të qytetit. I sapokthyer nga Italia, ku kishte kryer dënimin për trafikim të lëndëve narkotike, Elvisi kishte vendosur të ndërtonte një jetë të re.

Diell dhe rritje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit për sot
21/10 09:42
Koncesionari i sterilizimit/ KLSH: Shpenzimet jashtë parashikimit, 7 mln euro më shumë për vitin 2018
20/10 22:43
E njihni EvlihaCelebiun? – 20 Tetor 2019
20/10 22:00
Albin Kurti feston në Tiranë- Mbledh mbështetësit e Vetëvendosjes në Shqipëri
20/10 20:58
Edicioni Informativ, 20 Tetor 2019, Ora 19:30
20/10 20:27
Albin Kurti mbërrin në Tiranë: Padrejtësi që nuk u hapën negociatat në Shqipëri
20/10 19:50
E njihni EvlihaCelebiun?
20/10 18:01
Fluks fëmijësh në urgjencë/ Virozat, qendrat shëndetësore të hapura edhe të dielën
20/10 15:51
Veliaj: Stadiumi i ri, një tjetër bizhu që i shtohet Tiranës, do rikthejë Kombëtaren në shtëpinë e saj
20/10 15:47
Edicioni Informativ, 20 Tetor 2019, Ora 15:00
20/10 15:33
Exclusive/ Një Kishë në Pallatin e Ahmet Zogut
20/10 15:31
Tri grupe për Reformën Zgjedhore/ Ekspertët po kthejnë rekomandimet e ODIHR në amendamente ligjore
20/10 15:31
Edicioni Informativ, 20 Tetor 2019, Ora 12:00
20/10 13:04
Ditët kur nxirret rakia, banorët e Dukatit vazhdojnë traditën
20/10 13:04
Plazh në tetor, Shëngjini mbushet me pushues vendas dhe të huaj
20/10 12:46
Fundjava në Voskopojë/ Pushues të shumtë vendas dhe të huaj në fshatin që është kthyer në destinacion tursitik
20/10 12:36
Diplomati bullgar: Po shtyjmë Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut drejt Rusisë, Turqisë dhe Iranit
20/10 12:20
JO-ja për negociatat/ Athina me sytë nga Tirana dhe Shkupi
20/10 12:03
Episodi i plotë: Shiko kush LUAN 3, 19 Tetor 2019, Entertainment Show
19/10 23:15
Edicioni Informativ, 19 Tetor 2019, Ora 19:30
19/10 20:06