Top News – Hakmarrje, apo çmenduri e çastit!/ U arratis nga spitali dhe vrau djalin shqiptar
25/11/2021 12:51

Mediat italiane kanë zbardhur detaje të reja rrëqethëse nga vrasja e vogëlushit Matias nga i ati i tij polak, Mirko Tomkoë që u arratis nga spitali COVID dhe i mori jetën djalit të tij për shkak të konflikteve që kishte me ish-partneren shqiptare.

Top News- Grupi kriminal nën sanksione/Blinken mesazh Ballkanit- Ky është vetëm fillimi
08/12 20:16
Top News- Escobar, kushte Shqipërisë/Çfarë kërkon SHBA që të mbështesë Ballkanin e Hapur?
08/12 19:38
Top News- Zbulohet plani SHBA-Vuçiç/Serbia tradhton aleatin më të madh të Ballkan
08/12 19:15
Top News- Propozimi i fortë i Greqisë / Certifikata e vaksinimit vlen vetëm tre muaj!
08/12 18:02
Top News- Greqia mos dalë kundër Rusisë…! / Dy orë takim, çfarë biseduan Mitsotakis dhe Putin
08/12 17:33
Top News- Padia kundër Serbisë për krime lufte/Plani i Kosovës për ta dërguar dosjen në Hagë
08/12 16:37
Top Channel/ Kurti kërkoi liberalizimin e vizave, Borrell: Krijoni asociacionet
07/12 19:16
Top News-‘I shërbej Kosovës, jo Serbisë!’/Pse u përplasen hapur Kurti dhe Borrell në Bruksel
07/12 18:12
Top News- Arrihet pakti për negociatat!/‘Pas një jave pritet nisja e bisedimeve me BE’
07/12 17:41
Top News- Kurti, mesazhi që mori nga Borrel/ BE, detyrim heqjen e vizave me Kosovën
07/12 16:56
Top News- Kisha ortodokse serbe nuk ekziston/Eurodeputetja dhe peshkopi ‘çmendin’ Beogradin
07/12 16:34
Top News-Vrasja e nënës, lajmi për fëmijët!/Si u njoftuan të miturit, daja merr kujdestarinë
07/12 16:23
Top News-37 vjeçari që hiqej si ‘hoxhë’/Do ti hiqte magjinë, përdhunon 11 vjeçaren
07/12 16:08
Top News-Vrasja e nënës, lajmi për fëmijët!/Si u njoftuan të miturit, daja merr kujdestarinë
07/12 11:35
Top News – Boksieri, vrasje me pagesë në Greqi/ Për atentatin, porosia mbërriti nga Holanda
07/12 11:23
Top News-Kontratat e vdekjes dhe shqiptarët!/Atentatet po vrasin avokatë, biznesmenë e boksierë
07/12 11:04
Top Channel/ Zaev edhe më “i fortë”, firmoset marrëveshja me 9 pika mes kryeministrit dhe Gashit
07/12 02:26
Top News- Situatë dramatike në Greqi / Më shumë viktima nga Covid 19 sesa Italia
06/12 21:38
Top News – BE e dorëzuar me Kurti-Vuçiç / ‘ Ngërç’ i ri mes dialogut Beograd-Prishtinë
06/12 18:34
Top News-Tradhëti, xhelozi apo hakmarrje?!/Shqiptari vret gruan në Greqi, ja detajet
06/12 18:25